poirier o zarobkach

Dustin Poirier zareagował na wyzwanie Covingtona: „Słodkie, ale jeśli on marzy o pasie to powinien bić się z pretendentami w -77 kg”

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 marca 2022

Dustin Poirier został zapytany przez dziennikarzy o to jak odebrał wyzwanie rzucone przez Colby’ego Covingtona, oto co o sprawie sądzi „Diamond”:

Słodkie, no dobrze, jest jak jest i prawda jest taka, że ludzie chcą oglądać wielkie walki, i on również chce takiego pojedynku. Wiadomo, że nie jest następny w kolejce do walki o pas bo przegrał dwukrotnie z mistrzem, więc zapewne potrzebuje kilku zwycięstw, aby ponownie był brany pod uwagę. Moim zdaniem jednak jeśli ma aspiracje mistrzowskie i marzy o pasie to powinien bić się z pretendentami w kategorii do 77 kg. Na ten moment ja nawet nie jestem pewien czy chcę bić się w wyższej dywizji, czy zostanę w kategorii lekkiej. Zobaczymy wszystko wyjaśni się za jakiś czas. Jedno jest pewne, jego zachowanie, wypowiedzi sprawiają, że ludzie o nim mówią, nie tylko wy pytaliście mnie o Colby’ego. Problem w tym, że to nie jest mój styl, nie tak wyglądało kiedyś MMA, to niestety jedna z rzeczy których nie lubię dziś w naszym sporcie.”

Leave a rating
0
0