6 mistrzostwa mma warszawa

6. Mistrzostwa MMA odbędą się 4 marca w Warszawie. Ruszyły zapisy!

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 January 2023

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w 6. Mistrzostwach MMA mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz trzeci w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Warszawy. 12 czerwca 2021 roku odbyły się tam 1. Mistrzostwa MMA, które przyciągnęły do rywalizacji blisko 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski. 9 kwietnia 2022 roku MMA Polska powróciło do Warszawy i przygotowało 3. Mistrzostwa MMA. Tym razem na zawody zgłosiło się już ponad 300 uczestników.

Wszyscy zawodnicy zainteresowani wzięciem udziału w 6. Mistrzostwach MMA mogą się już rejestrować na stronie Stowarzyszenia poprzez formularz zgłoszeniowy

https://mmapolska.org/zawody.php

Data zakończenia zapisów: 23.02.2023
Opłata startowa: I termin do 10.02.2023 – 80 zł
II termin od 11.02.2023 do 23.02.2023 – 100 zł
Ważne: Jeśli opłata startowa nie zostanie zaksięgowana do godziny 23:59:59 dnia 23.02.2023 – zgłoszenie jest nieważne.

Płatności można dokonać on-line przy rejestracji (preferowane) lub tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Stosowne informacje zostaną przesłane mailem po przesłaniu formularza rejestracji.

Szczegółowy regulamin oraz pełne informacje na temat kategorii wagowych czy zasad rozgrywania turnieju dostępne są na stronie Stowarzyszenia w zakładce „Zawody”.

Tylko i wyłącznie amatorzy mają prawo startu w zawodach. Żaden zawodnik posiadający rekord zawodowy w sportach walki nie ma możliwości startu w turnieju. Zawodnikiem pierwszego kroku może być osoba, której rekord amatorski obejmuje maksymalnie 3 stoczone walki. Tradycyjnie już na zawodach mogą walczyć również kadeci.

Sponsorami zawodów MMA Polska są między innymi: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie,o raz Pitbull West Coast.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Leave a review
0
0