Arkadiusz Wrzosek Todd Duffee

Arkadiusz Wrzosek: “Zawodników dla De Friesa jest garstka. Todd Duffee jest jednym z największych nazwisk” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 February 2023

Arkadiusz Wrzosek udzielił wywiadu Jarkowi Świątkowi. W trakcie rozmowy poruszono wiele tematów, a jednym z nich była oczywiście rewanżowa walka Arka z Tomasem Moznym na gali KSW 79 w czeskim Libercu. Wrzosek podzielił się swoją opinią na temat zestawienia De Fries vs. Duffee, a także na temat ewentualnej gali KSW na Stadionie Narodowym.

Jaru spotkał się dziś z Arkadiuszem Wrzoskiem, aby wypytać o wszelkie tematy związane z federacją KSW. Doskonały kickbokser, który rozpoczął swoją przygodę z MMA odpowiedział na wiele pytań.

W trakcie rozmowy Arek zdradził, że negocjacje na pojedynek z Tomasem Moznym nie trwały długo:

“Trwało to jeden dzień tak naprawdę, nie miałem żadnej innej opcji, nie dostałem żadnej innej propozycji. Artur mi wysłał Moznego ja powiedziałem: ‘Jak trzeba no to spoko’, no kurcze powiedziałem od razu jak Tomek nie ma obiekcji, jak wy nie macie obiekcji, jak nie ma żadnego innego rywala, no to jak najbardziej będziemy walczyć. Po prostu jest to znajomy, kolega i na pewno można było coś wymyśleć innego, ale jak nie to biorę.”

Gala KSW 79, na której w walce wieczoru Phil de Fries zmierzy się z Toddem Duffeem, a w jednym z najciekawszych starć karty Arkadiusz Wrzosek podejmie Tomasa Moznego transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Walkę Phil de Fries vs. Todd Duffee o pas mistrzowski kategorii ciężkiej, obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Arek Wrzosek wyraził także swoją opinię na temat main eventu gali KSW 79 w Libercu. Zapytany o to co sądzi o wyborze Todda Duffee i dopytany o Alistaira Overeema Arek powiedział:

“Alistair Overeem? Wszystko w swoim czasie, dobre nazwisko ale nie na galę w Libercu. Tak się sytuacja w drabince, w rankingu poukładała, że nie było za bardzo kogo dać. Todd Duffee to jest wielkie nazwisko, też się bił z Alistairem, walczył w największych organizacjach, nie walczył długo ale trzeba się z tym liczyć, że największe nazwiska na świecie, które mogłyby się mierzyć z Philem de Friesem o pas są związane kontraktami z innymi organizacjami. Wolnych zawodników, którzy mogą to zrobić jest naprawdę garstka na świecie. Myślę, że Todd Duffee to jest jedno z większych nazwisk jakie mogło KSW ściągnąć.”

Zapytany o galę na Stadionie Narodowym Wrzosek wskazał ciągłe problemy z dachem obiektu i podkreślił, że niestety nie ma alternatywy na ten moment. Zachęcamy do odsłuchania całej rozmowy z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Arkadiusz Wrzosek przed galą KSW 79 w Libercu.

Leave a review
0
0