Armia Fight Night 5 – garść informacji o gali w Łomży

Bartosz Sobczak
0
Published: 20 March 2019

Jacek Bednorz podejmie trzykrotnego Mistrza Wojska Polskiego w walce w bliskim kontakcie.

Kolejny pojedynek gali Armia Fight Night 5 w Łomży oficjalnie ogłoszony.
Jak przystało na wojskową organizację, w klatce zobaczymy najlepszych mundurowych w kraju.
Następnym z nich będzie st. szer. Dominik Chmiel (8-6) z 32 BLT w Łasku. Posiadacz czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu zmierzy się z Jackiem Bednorzem (6-4-1), który zwyciężył już 3 pojedynki pod egidą Armia Fight Night – wszystkie kończąc przed czasem.
Bednorz zdążył zasłynąć z nieprzewidywalnego i widowiskowego stylu walki.
Podopieczny Michała Kity śmiało zmierza w kierunku walki mistrzowskiej, nic nie robiąc sobie z walk z teoretycznie mocniejszymi rywalami.

„Podejmuje każdego zaproponowanego przed włodarzy przeciwnika i jak na razie wszystkich kończę przed czasem. Mam nadzieję, że 5 kwietnia dopiszę do swojego rekordu 4 zwycięstwo dla organizacji i dostanę szansę pojedynku o szablę w kategorii 77 kg” – kwituje Bednorz.

Na jego drodze stanie jednak bardzo doświadczony grappler z Łodzi, który właśnie zwyciężył Mistrzostwa Polski w jiu-jitsu w kategorii czarnych pasów. Dominik Chmiel to również jeden z najbardziej utytułowanych żołnierzy-wojowników w kraju i jak twierdzi jest w stanie poddać każdego rywala.

Mansur Azhiev debiutuje dla Armia Fight Night!

Federacja Armia Fight Night wzmacnia kategorię kogucią o bardzo dobrze znane nazwisko. Znany z występów dla KSW Anzor Azhiev chwilowo zniknął ze sceny MMA, ale wielkimi krokami po śladach brata depcze młody prospekt sportów walki !
Mansur Azhiev może na ten moment poszczycić się dwoma zwycięstwami przez KO, przy braku porażek w rekordzie.


Jego rywalem będzie Mariusz Joniak (4-3), który przyjął propozycję walki za kontuzjowanego Piotra Kamińskiego (3-3). Reprezentant klubu Bebson Gold Team to bardzo solidny zawodnik posiadający brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. W ubiegłym roku zdobywał doświadczenie w wyrównanych walkach z najlepszymi zawodnikami tej kategorii wagowej w kraju m.in. pretendentem do tytułu Mistrza AFN – Sylwestrem Millerem. Zapowiada się emocjonująca walka, o wysoką stawkę jaką jest przedarcie się do czołówki kategorii 61 kg w federacji Armia Fight Night.

Podczas gali AFN 5, która odbędzie się w Łomży 5 kwietnia w walce wieczoru tytułu mistrzowskiego będzie bronił niepokonany Patryk Surdyn. Podejmie on Sylwestra Millera (7-2) znajdującego się na fali 5 zwycięstw z rzędu. Bilety na to wydarzenie sprzedawane są przez przez portal Eventim.pl. Wszelkie informacje na fanpage federacji Armia Fight Night na facebooku.

FIGHTCARD ARMIA FIGHT 6 ŁOMŻA :

9.MMA 61 kg: Sylwester Miller (7-2) vs. Patryk Surdyn (4-0)

8. MMA 80 kg Dominik Chmiel (8-6) vs Jacek Bednorz (6-4-1)

7. MMA 63 kg Mariusz Joniak (3-3) vs. Mansur Azhiev (2-0)

6. M K1 77 kg ALAN KWIECIŃSKI – ROGER GARBACZEWSKI

5. MMA 77 kg Kamil Dołgowski (4-0) vs. Karol Skrzypek (4-0, 4 KO)

4. MMA 70 kg Kamil Goral (0-0) vs Norbert Daszkiewicz (0-0)

3. MMA 70 kg Tsotne Darchia (0-0) vs. Maciej Kierzkowski (1-1)

2. MMA 120 kg Michał Szczerbaty (0-0) vs Sławek Rawiński (0-1)


1. K1 65 kg Dawid Romański vs Maciej Tercjak

61 kg pro-am Sebastian Decowski vs. Shamad Erzankaev

Alan Kwieciński zadebiutuje dla Federacji Armia Fight Night w walce z utytułowanym żołnierzem.

Kolejny pojedynek gali Armia Fight Night 5 w Łomży oficjalnie ogłoszony.
Jak przystało na wojskową organizację, w klatce zobaczymy najlepszych mundurowych w kraju.
Następnym z nich będzie znany już z występów dla Armia Fight Night – szer. Roger Garbaczewski. Reprezentujący 18 Dywizję Zmechanizowaną w Siedlcach Garbaczewski podejmie na zasadach K1 znanego dobrze kibicom Alana Kwiecińskiego.

„Mieliśmy już walczyć 22 lutego, teraz będę jeszcze lepiej przygotowany” – krótko kwituje Alan Kwieciński nie kryjący pewności siebie.

Na jego drodze stanie jednak bardzo doświadczony zawodnik kultywujący rodzinne tradycje w kick-boxingu – Roger może poszczycić się ponad 200 stoczonymi pojedynkami.

Vice-Mistrz Świata w zapasach zadebiutuje w Armia Fight Night.

Federacja Armia Fight Night ogłosiła przeciwnika dla Norberta Daszkiewicza (0-0).
Popularny w świecie zapasów zawodnik Berkut WCA Fight Team zmierzy się z Kamilem Goralem, dla którego również będzie to debiut na zawodowych arenach. Podopieczny Izabeli Badurek ma już na swoim koncie 5 pojedynków półzawodowych w formule MMA, natomiast dla Daszkiewicza będzie to pierwsze zapoznanie z oktagonem.

Podczas gali AFN 5, która odbędzie się w Łomży 5 kwietnia w walce wieczoru tytułu mistrzowskiego będzie bronił niepokonany Patryk Surdyn. Podejmie on Sylwestra Millera (7-2) znajdującego się na fali 5 zwycięstw z rzędu. Bilety na to wydarzenie sprzedawane są przez przez portal Eventim.pl. Wszelkie informacje na fanpage federacji Armia Fight Night na facebooku.Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments