Bellator vs Rizin 2 Kyoji Horiguchi vs Makoto Shinryu zakończenie

Bellator vs. Rizin 2: Kyoji Horiguchi vs. Makoto Shinryu – niespodziewane zakończenie walki o pas po 25-sekundach!

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 July 2023

W jednej z najważniejszych walk gali Bellator vs. Rizin 2 zmierzyli się Kyoji Horiguchi i Makoto Shinryu. Stawką pojedynku był inauguracyjny pas mistrzowski organizacji Bellator w kategorii muszej. Starcie doświadczenia z młodą krwią. Kto wygrał walkę Horiguchi vs. Shinryu?

Kyoji Horiguchi przez wiele lat zawodowych startów wypracował już sobie status żywej legendy japońskiej sceny MMA. Reprezentant American Top Team w zasadzie od momentu odejścia z organizacji UFC walczył w wyższej kategorii wagowej niż zwykle. Zamiast startów w kategorii muszej bił się w dywizji koguciej.

Makoto Shinryu dopiero buduje swoje nazwisko w Japonii. Utalentowany zawodnik legitymuje się serią dziesięciu kolejnych zwycięstw. Takahashi jest także dziesięć lat młodszy od Horiguchiego. Czy dziś na gali Bellator vs. Rizin 2 czeka nas zmiana pokoleń? Czas na jedną z głównych atrakcji drugiej łączonej gali Bellatora i Rizin!

Bellator vs. Rizin 2: Horiguchi vs. Shinryu – relacja, wynik walki

Zaczynamy walkę o inauguracyjny pas mistrzowski Bellatora w kategorii muszej. Horiguchi rozpoczyna od high kicka. Niestety bardzo szybko mamy także niedozwoloną akcję. Kyoji włożył palec w oko Makoto Shinryu. Mamy przerwę, doktor pojawił się w klatce, aby sprawdzić stan zdrowia młodszego z fighterów.

Oficjalnie walka uznana za no-contest po 25 sekundach pojedynku!

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments