Błachowicz broni narożnika na UFC 291. Mocna odpowiedź na komentarze Internautów!

S
0
Published: 26 July 2023

W najbliższy weekend Jan Błachowicz ponownie stawi się w klatce UFC. W co-main evencie zbliżającej się gali zmierzy się z Alexem Pereirą. Wielu kibiców ma wątpliwości co do osób wspierających Polaka, na co ten odpowiedział w najnowszym wywiadzie.

-> OGLĄDAJ BŁACHOWICZ VS PEREIRA NA ŻYWO

Polski fighter już od jakiegoś czasu przebywa w Salt Lake City, gdzie aklimatyzuje się przed kolejnym starciem. Stawka jest naprawdę duża: zwycięzca co-main eventu UFC 291 zostanie nowym pretendentem do pasa wagi półciężkiej. Przed pojedynkiem “Cieszyńskiego Księcia” nie zabrakło jednak przekornych wpisów kibiców co do składu, z jakim ten udał się na pojedynek.

Gdzie oglądać Błachowicz vs Pereira? Transmisja za darmo

Gdzie obejrzeć walką Jana Błachowicza? Pojedynek “Cieszyńskiego Księcia” zobaczysz na żywo i całkowicie za darmo w Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się i odebrać bonusy lub zalogować i obstawić dowolny kupon!

Stream online z UFC 291 rozpocznie się już o 00:30 w niedzielę, 30 lipca. Walka Błachowicz vs Pereira rozpocznie się około 5:30 w niedzielny poranek. Transmisja na żywo wszystkich pojedynków dostępna za darmo dla użytkowników eFortuna.pl.


-> Zobacz walkę Błachowicz vs Pereira na żywo! <-


O problemach z narożnikiem Błachowicza wiadomo było już dawno. Z Jankiem do USA nie mógł udać się Arbi Shamaev, a tym razem zabraknie też Roberta Złotkowskiego, który musiał przejść operację. Niektórzy internauci zwrócili uwagę na to, że będące przy “Cieszyńskim Księciu” osoby nie mają doświadczenia, jeśli chodzi o UFC. Polak odpowiedział im w wywiadzie dla Polsat Sport.

“Kwestia podejścia. Przyjeżdżamy zrobić robotę, ale czy to jest gala A, B lub C, co to za różnica? Mamy wyjść, wygrać i wracać do domu. Bez sensu takie szukanie dziury w całym. Nie rozumiem tego. Typowo nasze podejście. Zawsze trzeba znaleźć dziurę w całym i powód do narzekania. Przykre to jest. Ludzie, zmieńcie nastawienie, zmieńcie mentalność, podejście do życia, będzie wam się lepiej żyło.”

Kto wygra walkę Jan Błachowicz vs. Alex Pereira?

Loading ... Loading ...

UFC 291: Błachowicz vs Pereira – Kursy bukmacherskie

Galę UFC 291 i walkę Błachowicz – Pereira obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

-> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Błachowicz vs Pereira

ufc 291 poirier gaethje błachowicz transmisja za darmo
Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments