CAVEMMA odpowiedziało Mirosławowi Oknińskiemu! “Jeżeli trener tak celnie strzela także na polowaniach to dziki są bezpieczne”

S
0
Published: 07 February 2023

Trener Mirosław Okniński w jednym z najnowszych wywiadów powiedział, że jego podopieczny Michał Pasternak nie otrzymał wypłaty za ostatnią walkę. Federacja CAVEMMA, na której stoczył pojedynek krótko odpowiedziała szkoleniowcowi Akademii Sportów Walki Wilanów.

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów w najnowszej rozmowie z portalem Fansportu.pl zdradził, że jego podopieczny Michał Pasternak nie otrzymał wypłaty za ostatni występ na gali CAVEMMA 2.

„Wy się dziwicie, że Okniński wszedł we freaki… Ja powiem tak. Jest taka federacja, CAVEMMA. No i ta federacja miała tam termin płatności i nie zapłaciła Michałowi. Michał nie dostał kasy i tam jest jakiś problem. Ja to też rozumiem! Ja robiłem gale, ja też miałem problemy, ja też przeciągałem płatności, miałem duże problemy, a później dostałem nowotwór i musiałem zamknąć firmę…”

„Chciałem powiedzieć tylko tyle, że wiele gal sportowych robi coś, a później w ogóle to się nie spina finansowo. Oni chcą robić sport, a to się w ogóle nie opłaca. Patrząc właśnie na taki Cave MMA, gdzie wszyscy mówią: o, niech Michał niech się bije sportowo! Michał idzie tam, walczy sportowo, a nagle nie dostaje wynagrodzenia. Czekamy na wynagrodzenie z Cave, ale to słabe, że nikt się do nas nie odezwał…

Poniżej wywiad i pełna wypowiedź trenera Oknińskiego.

Federacja CAVEMMA odpowiada!

Sprawa wyjaśniła się bardzo szybko. Federacja skomentowała te słowa między innymi na naszym Facebookowym profilu. Okazuje się, że sytuacja nie wynika z żadnych problemów finansowych, a czasu złożenia odpowiednich dokumentów. Popularny “Wampir” fakturę wystawił kilka dni temu, a CAVEMMA wciąż ma czas na uregulowanie zapłaty.

“Warunkiem otrzymania wypłaty za walkę jest wystawienie faktury, lub rachunku co wynika bezpośrednio z zapisów umowy. Przedmiotowy rachunek został wystawiony przez Pana Pasternaka w dniu 02.02.2023r z 14 dniowym warunkiem płatności, a ten upływa 16.02.2023. Poniżej prezentujemy dowód powyższego twierdzenia. Jeżeli trener O. tak celnie strzela także na polowaniach to dziki są bezpieczne 😤”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Pińczów, dnia 02.2023 Miejscowość data Sprzedawca Michał Pasternak 28-400p Pińczów Nabywca NEW PROMOTIONS MARCIN DYGA 40-305 twe NIP: RACHUNEK Lp. 1/2023 Nazwa towaru lub usługi j.m. Ilość Promocja udział gali MMA .2023 Wartość towaru usługi Razem Sposób zapłaty: przelewem wskazane konto bankowe Termin zapłaty: 4dn wystawienia rachunku Bank: ING BANK ŚLĄSKI Numer zapłaty: (Słownie: Zapłacono:0 Pozostało o zapłaty: Stwierdzam wykonanie zlecenia 13.01.2023 zgodnie umową zawartą dniu 3.11.2022 Podpis Pi zleceniobiorcy: Pasternah Michat Podpis zleceniodawcy:”
Leave a review
0
0