Chael Sonnen Tyson Fury

Chael Sonnen krytykuje Tysona Fury: “Powinien rozdawać karty, a zachował się jak żebrak. Do tego te wymyślone zasady na walkę z Ngannou.”

Bartosz Sobczak
0
Published: 25 January 2023

Chael Sonnen otwarcie skrytykował zachowanie Tysona Fury. Były pretendent do pasa UFC, aktualnie pracujący jako komentator i analityk dla stacji Bellator nie rozumie decyzji podejmowanych przez aktualnego Mistrza Świata w boksie. Sonnen uważa, że wysyłając propozycję do Ngannou Fury zachował się jak żebrak.

Chael Sonnen zwykle komentuje najciekawsze wydarzenia powiązane ze światem MMA. Nie inaczej było tym razem i “Gangster z Oregonu” nie odpuścił sobie skomentowania oferty jaka wyszła od Tysona Fury’ego.

Sonnen nie jest zadowolony z zachowania pięściarza, który jego zdaniem zachował się jak żebrak:

“Widzę, że Tyson Fury w ciągu weekendu wyjaśnił sprawę kolejnej walki Francisa Ngannou. Oni od początku mówili, że zrobią wspólnie coś ciekawego, że będzie to interesujące dla fanów. Jednej rzeczy nie rozumiem z jakiegoś powodu nie będzie to boks. Francis sam zaproponował walkę bokserską, a z jakiś dziwnych powodów Tyson tego nie zaakceptował i stworzą jakieś nowe zasady. Fury wreszcie wyłożył o co chodzi w tym pojedynku. Będą walczyli w klatce, nie wiedzieć po co. Ok niech będzie, do tego założą małe rękawice do MMA, tylko po to, żeby… pojedynek odbył się na zasadach Queensbery. Mówię o tym i wymieniam to wszystko dlatego, że to rozczarowujące widzieć pięściarzy, którzy zachowują się jak żebracy. Mają fizyczne warunki, o których inni faceci mogą jedynie pomarzyć, ich nazwiska są na tyle wielkie, że mogą na własną rękę wyprzedawać hale, a jednak oni nie potrafią tego wszystkiego zrobić. To jest po prostu zaskakujące, że widzimy Tysona Fury “błagającego” o pojedynek. Nie chcę mówić o rozczarowaniu, ale jest tego blisko bo Tyson przyszedł do nas wszystkich z najgłupszą propozycją na świecie. Patrzenie na faceta, który powinien tym rządzić, rozdawać karty, który wychodzi do nas z takim żartem jest po prostu dziwne. Dlaczego nie robicie tego po prostu w bokserskim ringu? Dlaczego mieszacie i wymyślacie równe rzeczy? Czy to tylko po to by później rzucić wymówką, że nie udało się doprowadzić do podpisania kontraktu?”

Pełną wypowiedź Chaela Sonnena znajdziecie na jego kanale na platformie youtube.

Leave a review
0
0