Ciryl Gane pochwalił się ile zarobił za mistrzowską walkę z Derrickiem Lewisem.

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 August 2021

Ciryl Gane, czyli aktualny tymczasowy mistrz UFC w wadze ciężkiej, powiedział w mediach ile wyniosła jego gaża za starcie z Derrickiem Lewisem podczas gali UFC 265. Informację tę podał na łamach francuskiego dziennika L’Équipe.

“Moja wypłata wyniosła 350 tysięcy dolarów. Od tego 30% podatku, więc zostało 240 tysięcy. Po przeliczeniu na euro daje nam to 200 tysięcy. 20% z tego dla zespołu, zostaje zatem około 160 tysięcy euro.”

“Bon Gamin” Nie uwzględnił przy tym 50-cio tysięcznego bonusu który dostał od UFC, oraz około 25 tysięcy dolarów od sponsora odzieżowego – marki Venum. Po odliczeniu podatku oraz procentu dla sztabu trenerskiego wychodzi więc że Francuz za zwycięstwo nad Derrickiem Lewisem zarobił 238.000 dolarów, czyli w przybliżeniu 203 tysiące euro.

Ciryl Gane pokonał “Czarną bestię” podczas sierpniowej gali UFC 265, nokautując Lewisa w main evencie tej gali. Przedłużył tym samym swoją zwycięską passę do 10 zwycięstw, nie doznając przy tym żadnej porażki. Jego kolejna walka ma odbyć się w końcowym okresie tego roku, i wszystko wskazuje na to, że jego rywalem będzie prawowity mistrz, czyli Francis Ngannou.Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments