Dalby wraca do UFC, miał problemy z alkoholem i wpadł w depresję

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 July 2019

Nicolas Dalby (17-3-1, 1NC) podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC. Duńczyk wywalczył prawo do powrotu do najlepszej ligi MMA na świecie trzema kolejnymi zwycięstwami i doskonałym bojem z Rossem Houstonem na gali Cage Warriors 106.

“Lokomotivo” opublikował emocjonalny wpis na instagramie, w którym przyznał się do depresji oraz problemów z alkoholem. Jak się okazuje Dalby miał jednak nieocenione wsparcie narzeczonej, która pomogła mu w trudnych chwilach.

“Tak wyglądaliśmy chwilę po tym jak okazało się, że nie tylko ponownie zawalczę w UFC, lecz dodatkowo wystąpię na gali UFC w Kopenhadze. Poza wielkim szczęściem ta historia ma jednak drugie dno. Wielu z was wie, że wpadłem w depresję co doprowadziło do tego, że chętnie sięgałem po alkohol. To wszystko miało wpływ na wielu moich bliskich, zwłaszcza na moją narzeczoną, która wsparła mnie w najgorszych chwilach. Kiedy półtora roku temu zdecydowałem się by ponownie skupić się na walkach okazało się, że narzeczona zaszła w ciążę, ja straciłem pracę i musiałem szukać innej będąc w trakcie przygotowań do walki, wszystko to sprawiło, że postanowiliśmy wspólnymi siłami sprostać temu wyzwaniu. Udało nam się pokonać wszelkie przeciwności losu i niebezpieczna gra, w którą zagraliśmy gdy zdecydowałem się przyjąć znacznie mniejszą gażę za kilka ostatnich walk opłaciła się.”

https://www.instagram.com/p/B0hDEXwhvI_/
Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments