white o makhachev volkanovski

Dana White: “Makhachev i Volkanovski są najlepsi na świecie. Oni pobiją rekord McGregora!”

Bartosz Sobczak
0
Published: 06 February 2023

Dana White wypowiedział się na temat walki wieczoru gali UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski. Prezes organizacji UFC ma wielkie nadzieje związane z tym eventem. Okazuje się, że ilość wykupionych subskrypcji pay-per-view na to wydarzenie prezentuje się na tyle doskonale, że White przewiduje, że duet Makhachev i Volkanovski pobije rekord Conora McGregora jak chodzi o galę z największą ilością sprzedanych dostępów PPV!

Islam Makhachev i Alexander Volkanovski zmierzą się w superfightcie na gali UFC 284 w Perth. 11 lutego przekonamy się o tym kto jest najlepszym zawodnikiem pound for pound na świecie. Zobaczymy czy będzie to Dagestańczyk, a może to przechodzący do wyższej kategorii Australijczyk sprawi niespodziankę?

Dziś opublikowano pełny odcinek Odliczania do gali UFC 284. Zachęcamy do zapoznania się z tym doskonale zrealizowanym materiałem video, w którym możecie podejrzeć jak wyglądały przygotowania zawodników do gali w Perth. Odliczanie do UFC 284: Makhachev vs. Volkanovski, Rodriguez vs. Emmett – live o 15:00 [VIDEO].

Co Dana White powiedział na temat bohaterów walki wieczoru gali UFC 284?

“Makhachev i Volkanovski są najlepsi na świecie. Nie wiem czy kiedykolwiek była taka walka, w której mierzyli się ze sobą zawodnik numer 1 z zawodnikiem numer 2 w rankingu pound for pound. To naprawdę potworne, wielkie starcie i same wpłyty z bramki, z biletów będą na poziomie największych gal organizowanych w Madison Square Garden. Ludzie, którzy rezerwują stosunkowo wcześnie dostęp do pay-per-view, muszę wam powiedzieć, że na ten moment to bije wszelkie wyniki sprzedażowe, na pewno pobijemy rekord jak chodzi o ilość sprzedanych PPV na gali w Australii i Nowej Zelandii natomiast jeśli ten trend będzie kontynuowany to Makhachev i Volkanovski przebiją też rekord UFC należący do Conora McGregora i Khabiba Nurmagomedova!”

Dla przypomnienia na UFC 229 sprzedano 2.4 miliona dostępów PPV. Ciężko jest nam uwierzyć w to by Makhachev i Volkanovski byli w stanie przebić ten wynik jednak nawet jeśli sprzedaż będzie na poziomie 1.5-2 milionów subskrypcji PPV to i tak bez dwóch zdań wszyscy powinni być zadowoleni.

Leave a review
0
0