Dana white Jones vs Fury

Dana White oferuje kontrakt Tysonowi Fury! “Zacznijmy rozmowy, jeśli Tyson chce się bić z Jonem Jonesem w UFC to…”

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 May 2023

Dana White podjął medialny temat konfliktu między Jonem Jonesem a Tysonem Furym. Okazuje się, że prezes UFC jest chętny do tego by usiąść do rozmów i doprowadzić do podpisania kontraktu na to starcie.

W ostatnich dniach sporo było medialnych przepychanek między Jonem Jonesem, a Tysonem Furym. Obaj panowie wyzywali się na łamach social mediów, a także wspominali o sobie w wywiadach. Teraz do całej sprawy odniósł się Dana White, prezes organizacji UFC.

Okazuje się, że White nie ma nic przeciw temu by usiąść do stołu i rozpocząć negocjacje kontraktowe na pojedynek Jonesa z Furym. Oczywiście jeśli miałoby do niego dojść to wyłącznie w octagonie UFC na zasadach tej organizacji. Oto co powiedział Dana White w wywiadzie udzielonym BroBible:

“Jon Jones jest najniebezpieczniejszym fighterem na świecie. Nie ma żadnej debaty na ten temat, nie możecie temu zaprzeczyć. Nie interesuje mnie co mówią inni i jakie dają clickbaity do artykułów by nakręcać sprawy w mediach. Wiecie jaki jestem. Jeśli Tyson Fury rzeczywiście chce się bić z Jonem Jonesem w UFC to doprowadzę do tej walki. Tyson jeśli mówisz to na poważnie to odezwij się do mnie. Tyson i ja mamy dobre relacje i możemy spokojnie ze sobą porozmawiać. Tyson może mówić na ten temat, Jon może mówić na ten temat i ja również mogę się wypowiadać. Rozmawiajmy i zróbmy tę walkę!”

Leave a review
1
1
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments