De Fries otwarty na walkę z Ngannou! Skomentował pomysł Martina Lewandowskiego

S
0
Published: 16 July 2023

Przed kilkoma dniami Martin Lewandowski rzucił pomysł zorganizowania superfightu pomiędzy Philem De Friesem i Francisem Ngannou. Brytyjczyk zabrał w tej sprawie głos po ostatniej wygranej.

Mistrz wagi ciężkiej KSW przystąpił w minioną sobotę do swojej 9. obrony tytułu. Podczas premierowej gali w Gdyni Anglik zmierzył się z Szymonem Bajorem, który stawił mu czoła i kilkukrotnie trafił championa. Ostatecznie jednak, zgodnie z przewidywaniami, to Phil był górą. De Fries udusił Polaka w 2. rundzie i nadal pozostaje na tronie królewskiej kategorii wagowej.

Ponownie wrócił niemały problem, z jakim boryka się polska organizacja. Brytyjczykowi kończą się rywale i coraz trudniej jest znaleźć oponenta, który stawi mu opór. Na ciekawy pomysł wpadł ostatnio Martin Lewandowski, który w rozmowie z MMA Junkie zaproponował pojedynek De Fries vs Ngannou!

Polscy dziennikarze nie mogli nie poruszyć tego wątku w rozmowie z Philem. Anglik przyznał, że takie zestawienie bardzo mu się podoba, gdyż w ten sposób może udowodnić, że jest najlepszym ciężkim na świecie:

“Zdecydowanie tak, jak najbardziej chciałbym stawić mu czoła. Bardzo mi imponuje to, jak radził sobie z rywalami szczególnie większymi od siebie. Gdyby udało mi się z nim zwyciężyć, to pewnie byłbym najlepszy na świecie i bardzo bogaty, także jedziemy z tym.”

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments