UFC Drew dober

Drew Dober: “Michael Chandler? Jestem gotowy na przemoc”

Bartosz Sobczak
0
Published: 23 December 2022

Drew Dober w ostatnim czasie rzucił kilka wyzwań w stronę innych zawodników. Amerykanin po serii trzech zwycięstw powiedział, że chętnie stoczy pojedynek z Jalinem Turnerem. Dziś natomiast Dober wypowiedział się na temat ewentualnego starcia z Michaelem Chandlerem.

34-letni Amerykanin z Omahy wygrał sześć z ośmiu ostatnich walk, co więcej jedną z dwóch porażek poniósł w boju z aktualnym mistrzem Islamem Makhachevem. To pokazuje, że Dober po latach stagnacji wreszcie zaczął wspinać się wyżej w hierarchii zawodników walczących w kategorii do 70 kg.

Po efektownym zwycięstwie przez nokaut w starciu z Bobbym Greenem Dober szybko wyzwał na pojedynek Jalina Turnera. Zaledwie kilka dni później Drew obrał na celownik inne nazwisko całkowicie zapominając o Turnerze.

Drew Dober zamieścił na swoim twitterze wpis, w którym zasugerował, że jeśli Conor McGregor odmówi walki z Michaelem Chandlerem to on jest gotów na starcie z “Ironem”.

“Kocham walczyć z zawodnikami, których szanuję i których pojedynki śledzę od lat. Jeśli Conor odmówi to ja jestem gotowy na przemoc! To jest walka do zrobienia.”

Leave a review
0
0