ksw 60 rola wójcik

Droga do KSW 60 – Aleksandra Rola i Karolina Wójcik

Bartosz Sobczak
0
Published: 12 April 2021

Podczas gali KSW 60 fani zobaczą starcie pań, w którym Aleksandra Rola zmierzy się z Karoliną Wójcik. Pojedynek ten odbędzie się w limicie kategorii słomkowej.

Aleksandra Rola po raz ostatni walczyła w KSW w grudniu roku 2019. Zmierzyła się wówczas z Karoliną Owczarz i po raz pierwszy w zawodowej karierze musiała uznać wyższość przeciwniczki.

W roku 2020 Rola nie miała jednak całkowitej przerwy od startów. Zdecydowała się bowiem na spróbowanie swoich sił w nowej formule i podczas gali Genesis zawalczyła na gołe pięści. W tym pięściarskim starciu Ola zmierzyła się z Moniką Porażyńską i rozbiła ją na przestrzeni trzech rund.

Teraz jednak Rola powróci do mieszanych sztuk walki, w których na zawodowej scenie udanie zadebiutowała w roku 2018. Zanim trafiła pod skrzydła organizacji KSW biła się dwa razy i w obu przypadkach to jej ręce były unoszone w geście zwycięstwa.

W KSW zadebiutowała podczas gali w Londynie. Starła się wówczas z bardziej doświadczoną Catherine Costigan i rozbiła ją przed czasem.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3513

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments