ksw 61 romanowski kincl

Droga do KSW 61 – Tomasz Romanowski i Patrik Kincl

Bartosz Sobczak
0
Published: 30 May 2021

Podczas gali KSW 61 dojdzie do zderzenia dwóch zawodników będących na fali wznoszącej swoich karier i mających za sobą świetną serię zwycięstw. Lubiący dawać mocne boje Tomasz Romanowski zmierzy się w okrągłej klatce z Patrkiem Kinclem.

Bilety na galę KSW 61 w sprzedaży na eBilet.pl

Tomasz Romanowski wszedł do organizacji KSW jako zwycięzca programu „Tylko Jeden”. W swoim debiucie w okrągłej klatce zmierzył się z Ionem Surdu i dał wraz z nim twardą, pięściarską walkę. Obaj panowie nie szczędzili sobie razów, ale ostatecznie to Romanowski okazał się skuteczniejszy w tym pojedynku i to jego ręce po starciu zostały uniesione w geście zwycięstwa.

Dziś Tomek jest na fali ośmiu zwycięstw przerwanych tylko jednym starciem, które nie zostało rozstrzygnięte. Od roku 2018 pozostaje więc niepokonany w klatkach różnych organizacji. W całej karierze stoczył już dwadzieścia pojedynków, z których w trzynastu wygrał.

Tomasz trafił do zawodowego świata MMA w roku 2009 i zaczął od przegranych. Był jednak w pełni skupiony na tym, aby walczyć dalej, a porażki motywowały go do jeszcze cięższej pracy. To przełożyło się na późniejszą serię pięciu zwycięstw z rzędu, po których znowu pojawił się trudniejszy czas w karierze. I tym razem Tomek się nie poddał walcząc dalej o swoje marzenia.

W roku 2018 nastąpiło odbicie, po którym Tomasz wszedł na drogę zwycięstw, z której nie zboczył do dziś.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3563

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments