ksw 62 eskiev vs ordonez

Droga do KSW 62 – Lom-Ali Eskiev i Gilber Ordoñez

Bartosz Sobczak
0
Published: 12 July 2021

Podczas gali KSW 62 nie zabraknie debiutujących w okrągłej klatce zawodników. W jednym z pojedynków zmierzy się dwóch fighterów, którzy po raz pierwszy zawalczą pod szyldem polskiej marki – Lom-Ali Eskiev stoczy bój z Gilberem Ordoñezem.

Wydarzenie będzie można zobaczyć w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie oraz sieciach kablowych, a także na KSWTV.com i Ipla.tv. Transmisja z gali rozpocznie się o godzinie 20:00.

Lom-Ali Eskiev swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2013 w Niemczech, ale w pierwszym boju musiał uznać wyższość rywala. Szybko jednak odbił się po przegranej i walcząc dla organizacji Superior Fighting Championship zdobył trzy wygrane z rzędu.

Eskiev bił się głównie w Niemczech, ale zbierając coraz większe doświadczenie zaczął walczyć również w innych krajach – Austrii, Holandii, Słowacji, Rosji i w Polsce. Wywalczył także pas mistrzowski niemieckiej organizacji German MMA Championship.

W roku 2017 związał z marką ACB, dla której stoczył sześć pojedynków. Dwa ostatnie odbyły się w Polsce i przyniosły Eskievowi ładne zwycięstwa przez nokaut.

Lom-Ali Eskiev jest dziś jednym z czołowych zawodników kategorii piórkowej na Starym Kontynencie. Wygrał siedemnaście pojedynków, z których aż dziesięć zakończył przed czasem. Reprezentant UFD Gym najczęściej nokautuje swoich rywali, ale ma też w rekordzie dwie wygrane przez poddania.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3603

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments