andryszak stosić trailer oficjalny

Droga do KSW 63 – Michał Andryszak i Darko Stošić

Bartosz Sobczak
0
Published: 31 August 2021

Ten pojedynek wisiał w powietrzu od kiedy tylko Darko Stošić przekroczył próg okrągłej klatki i pokonał w niej pierwszego rywala. Teraz, podczas gali KSW 63, dojdzie do potężnego zderzenia w wadze ciężkiej, w którym tryumfalnych pochód Stosicia przez KSW spróbuje zatrzymać Michał Andryszak.

Galę KSW 63 można oglądać w systemie PPV na KSWTV.com, Ipla.tv oraz w Cyfrowym Polsacie i sieciach kablowych. Start transmisji godzina 20:00.

Michał Andryszak, były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej KSW, zaproponował Darko walkę zaraz po tym jak ten udanie zadebiutował pod banderą polskiej organizacji. Zanim jednak doczekał się realizacji swojego pomysłu na pojedynek, Darko rozbił kolejnego przeciwnika w okrągłej klatce. 

Teraz Michał stanie w końcu przed wyzwaniem, którego chciał i spróbuje rozbić Stošicia.

Andryszak po raz ostatni walczył w KSW w styczniu tego roku. Podczas gali KSW 58 zmierzył się z Guto Inocente. Polak przez całą walkę z Brazylijczykiem skutecznie wprowadzał w życie swój plan na pojedynek. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie, po kilku wymianach w stójce udanie przenosił starcie do parteru i tam dominował nad rywalem. W końcu złapał zmasakrowanego przeciwnika w trójkąt rękami i zmusił go do poddania się.

Dzięki ostatniej wygranej Michał wrócił na drogę zwycięstw po porażce z rąk Michała Kity i zamierza długo na niej pozostać. Andryszak słynie ze swojego błyskawicznego i brutalnego stylu walki, który przynosił mu do tej pory efektowne zwycięstwa, ale też szybkie przegrane. Teraz jednak Michał postanowił zmienić swoje podejście do walczenia i skupić się na tym, aby jak najskuteczniej wprowadzać w życie przygotowany plan na walkę. Tak właśnie podszedł do starcia z Guto Inocente, co przyniosło mu zwycięstwo nie w pierwszych sekundach walki, ale również przed czasem.

Pełny artykuł dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3647

Leave a review
0
0