ksw 64 kęsik krakowiak

Droga do KSW 64 – Cezary Kęsik i Marcin Krakowiak

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 October 2021

Podczas gali KSW 64 w okrągłej klatce spotkają się dwaj zawodnicy słynący z kończenia swoich walk przed czasem. Marcin Krakowiak walcząc przed własną publicznością w łódzkiej Atlas Arenie zmierzy się z Cezarym Kęsikiem.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Cezary Kęsik ostatni raz walczył w KSW w grudniu 2020 roku. Podczas gali KSW 57 w okrągłej klatce spotkał się z Abusem Magomedovem. Starcie nie potoczyło się jednak po myśli Polaka. Abus przez cały czas korzystał z przewagi zasięgu i starał się punktować Cezarego w stójce. Kęsik szukał swojej szansy w zapaśniczym klinczu próbując przenieść pojedynek do parteru, ale w pewnej chwili jego głowa trafiła w długie ręce rywala, który wykorzystał sytuację i poddał Cezarego duszeniem. Dla Kęsika była to pierwsza przegrana w karierze, która przerwała serię dwunastu wygranych z rzędu.

Cezary zadebiutował w KSW podczas gali z numerem 48. Kęsik, który nie bez kozery nazywany jest „Polskim Czołgiem”, pokazał w trakcie starcia skąd ten przydomek i dosłownie zmiażdżył w parterze Jakuba Kamieniarza potężnymi łokciami już w pierwszej rundzie.

Podczas gali KSW 51 Kęsik zmierzył się z Aleksandarem Iliciem. Zawodnicy od początku walki ruszyli z mocną ofensywą chcąc szybko pokonać rywala. Polak jednak lepiej kontrolował walkę w parterze i tam mocno punktował Ilicia, a w drugiej rundzie zmusił go do poddania się.  

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3689

Leave a review
0
0