Owczarz Juśkiewicz KSW 64

Droga do KSW 64: Karolina Owczarz vs. Sylwia Juśkiewicz

Bartosz Sobczak
0
Published: 09 October 2021

Podczas gali KSW 64 dojdzie do starcia dwóch zawodniczek z Łodzi. Swoje umiejętności w Atlas Arenie skonfrontują: Karolina Owczarz i Sylwia Juśkiewicz.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Karolina Owczarz po raz trzeci w karierze zawalczy przed publicznością zgromadzoną w łódzkiej arenie. Jak sama mówi, bardzo lubi walczyć przed publicznością, a energia kibiców dodaje jej skrzydeł w boju.

Po raz pierwszy w Atlas Arenie Karolina zawalczyła debiutując w KSW. Zmierzyła się wówczas z Pauliną Raszewską i poddała ją błyskawicznie w pierwszej minucie starcia.

Drugi pojedynek Karoliny również odbył się w Atlas Arenie i ponownie przyniósł łodziance wygraną. Tym razem Owczarz stoczyła walkę na pełnym dystansie i ostatecznie wypunktowała Martę Chojnoską.

Potem Karolina zawalczyła przed kibicami w Arenie Gliwice i tam również niesiona dopingiem fanów zwyciężyła.

Pierwsza przegrana przyszła wraz z walką na gali studyjnej. Podczas KSW 56 Owczarz musiała uznać wyższość Justyny Haby. Gdy tylko jednak wróciła na halę z kibicami, dopisała do swojego rekordu kolejne zwycięstwo. Na gali KSW 61 weszła do Ergo Areny i pokonała Monikę Kucinić.

Karolina czuje się świetnie przy wrzawie płynącej z trybun i liczy na to, że i tym razem siła głosu fanów poniesie ją prosto do zwycięstwa.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3683

Leave a review
0
0