Droga do KSW 64 – Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 October 2021

Podczas gali KSW 64 dojdzie do starcia dwóch młodych, utalentowanych fighterów, którzy mają ambicje podbicia świata mieszanych sztuk walki. Robert Ruchała i Patryk Kaczmarczyk spotkają się z sobą w klatce po raz drugi w karierze.

Bilety na galę KSW 64 już w sprzedaży na eBilet.pl

Obaj zawodnicy są niepokonani w zawodowym MMA. Obaj jednak też spotkali się już z sobą, ale w starciu amatorskim. W roku 2018 na gali TFL doszło do pojedynku Ruchały z Kaczmarczykiem. Walka zakończyła się na kartach sędziowskich, a jej zwycięzcą został Patryk Kaczmarczyk.

Robert Ruchała ma za sobą dwa pojedynki w organizacji KSW. W pierwszym, do którego doszło w 2020 roku, zmierzył się z Michałem Dominem. Dla obu zawodników był to debiut w największej europejskiej organizacji MMA. Starcie zaczęło się od wymiany ciosów w stójce, po których Ruchała sprowadził walkę do parteru, gdzie dominował nad rywalem i w ostatniej sekundzie pierwszej rundy poddał go.

Drugi raz Ruchała zawalczył w okrągłej klatce na gali KSW 58. Jego rywalem był Daniel Bazant. Polak od samego początku mocno ruszył na przeciwnika wykonując efektowane kopnięcia i szybko przeniósł walkę do parteru. Potężne ciosy, kolana i łokcie spadały przez cały czas na Chorwata, który po każdej próbie wstania szybko wracał na matę. Walka w taki właśnie sposób dotrwała do trzeciej rundy, pod koniec której Robert ostatecznie poddał Daniela dźwignią na łokieć.

Robert ma dziś za sobą pięć wygranych w zawodowym MMA i zapewnia, że od czasu pierwszego pojedynku z Patrykiem bardzo rozwinął się jako zawodnik i tym razem na końcu boju, to jego ręka będzie uniesiona w geście zwycięstwa.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3686

Leave a review
0
0