aca stasiak eskiev trailer

Droga do KSW 65: Damian Stasiak i Lom-Ali Eskiev

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 December 2021

Damian Stasiak, były pretendent do pasa wagi koguciej, w drodze na szczyt kategorii piórkowej zderzy się z niebezpiecznym i lubiącym dawać mocne boje Lom-Alim Eskijewem. Do pojedynku dojdzie podczas gali KSW 65.

Ostatnia pula biletów w sprzedaży na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW od teraz można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay. #MiastoGliwiceZaprasza

Damian Stasiak wejdzie do okrągłej klatki po raz drugi w tym roku. Pierwszy pojedynek stoczył w czerwcu na gali KSW 61. Jego rywalem był debiutujący w KSW Ukrainiec, Andreii Liezhniev. Obaj zawodnicy od początku boju postawili na stójkowe wymiany. W pewnym momencie Liezhniev trafił mocnym prawym, po którym Stasiak wylądował na macie. Starcie trafiło więc do parteru, ale tam Polak złapał rywala w trójkąt nogami i zmusił go do poddania się.

Dla Damiana walka z Liezhnievem była pierwszym pojedynkiem w kategorii piórkowej. Do tej pory w KSW Stasiak bił się w wadze koguciej, ale ostatecznie, ze względu na fizyczną rozbudowę swojego ciała, musiał przejść wagę wyżej.

Damian nie kryje swoich mistrzowski ambicji w nowej kategorii i chce piąć się w niej na sam szczyt. Nastawia się jednak na mocną walkę i trudną przeprawę z Eskijewem.

Damian ma za sobą trzy walki w organizacji KSW. W pierwszym pojedynku bił się o pas wagi koguciej, ale musiał w nim uznać wyższość Antuna Račicia.

Pełny artykuł pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3739

Leave a review
0
0