pfl wilkinson vs marreta

Dwóch mistrzów PFL kontra dwóch pretendentów do pasa UFC!

Bartosz Sobczak
0
Published: 02 February 2023

Organizacja PFL ogłosiła pojedynki, które będą walkami wieczoru pierwszej gali w tegorocznym sezonie. Zobaczymy starcia dwóch aktualnych mistrzów PFL z dwoma byłymi pretendentami do pasów mistrzowskich organizacji UFC. Szykuje się bardzo mocna, sportowa rozpiska, a wszystko to wydarzy się 1 kwietnia w Las Vegas.

Wszyscy znamy slogan “co dzieje się w Vegas zostaje w Vegas”, jednak nie tym razem bo wyniki tych starć z pewnością pójdą w świat! Organizacja PFL zestawiła bowiem dwa bardzo mocne pojedynki w walkach wieczoru pierwszej tegorocznej gali, która odbędzie się 1 kwietnia.

W walce wieczoru mistrz kategorii piórkowej Brendan Loughnane zmierzy się z Marlonem Moraesem, byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego UFC w kategorii koguciej. Anglik z Manchesteru ma na koncie cztery kolejne wygrane, a ogółem z ostatnich 12 pojedynków wygrał aż 11.

Brazylijczyk znajduje się na przeciwnym biegunie kariery i w zasadzie będzie to dla niego ostatnia szansa na przetrwanie w jednej z czołowych organizacji MMA na świecie. Marlon ma jednak wielu kibiców, którzy pamiętają go z udanych startów w UFC na co zapewne liczą matchmakerzy UFC.

W co-main evencie mistrz kategorii półciężkiej Rob Wilkinson przywita w klatce PFL Thiago Santosa. Dla “Marrety” będzie to pierwsza walka od porażki z Jamahalem Hillem. Australijczyk ma na koncie serię sześciu kolejnych zwycięstw i będzie w tym pojedynku chciał udowodnić, że zwolnienie go z UFC po przegranej z Israelem Adesanyą było błędem najlepszej ligi MMA na świecie.

Ogłoszono także kilka innych starć na gale, które odbędą się w późniejszym terminie.

Dwóch mistrzów PFL kontra dwóch byłych pretendentów do pasa UFC.

Leave a review
0
0