Eksperci pracujący dla Bellatora: Josh Thomson i Big John McCarthy na temat Yoela Romero

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 December 2020

Eksperci organizacji Bellator MMA, były zawodnik Josh Thomson oraz były sędzia Big John McCarthy podjęli temat Yoela Romero w podcaście McCarthy’ego “Wighing In”.

McCarthy:

“Biologicznie on może być nawet starszy niż 43 lata, wiemy jak to jest z Kubańczykami i ich wiekiem. Jednak jak spojrzymy na jego ciało to wygląda na 32 lata jak nie mniej. Bez wątpienia ten facet jest lepiej zbudowany i ma lepsze geny niż 99,9% ludzi. To prawdziwy potwór. Wiem, że mógłby pokonać każdego, chętnie zobaczyłbym jego walkę z Gegardem Mousasim, jako fan natomiast patrząc w metryczkę naprawdę te 43 lata mnie zniechęcają. No i wciąż mam w pamięci tą okropną walkę z Adesanyą…”

Thomson:

“Mam nadzieję, że Bellator go nie zatrudni. Facet zarabiał sporo w UFC, był wysoko notowany ale ma 43 lata, ile on jeszcze powalczy? Dwa lata? Gdyby został mistrzem za jakiś czas to chwilę później skończy karierę. Dlatego rozumiem Danę White’a i jego decyzję o tym by zwolnić Romero.

Biorąc pod uwagę ostatnią wypowiedź odnośnie Fabricio Werduma należy się spodziewać, że Scott Coker, prezes organizacji Bellator również nie jest fanem angażu wiekowych zawodników i aktualna strategia Bellatora to kontraktowanie młodych utalentowanych fighterów lub doświadczonych i wysoko notowanych fighterów koło 30-stki, którym skończyły się umowy w innych czołowych organizacjach.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments