Fight Club – informacje o gali i trailer

Bartosz Sobczak
0
Published: 29 May 2019

Fight Club jest połączeniem eleganckiej rozrywki o charakterze VIP z profesjonalnym wydarzeniem sportowym. Jest klubem sztuk walki, gdzie prowadzone na wysokim poziomie pojedynki są centrum wydarzenia o charakterze towarzyskim i powodem spotkania członków klubu, przedstawicieli sponsorów. Odwołujemy się do tradycji sztuk walki, odsuwając się od opartych na sensacji trendów.

Pierwsze spotkanie klubu odbędzie się w Warszawie 31 maja o godzinie 20:00, w eleganckiej przestrzeni eventowej „Mała Warszawa” na Pradze. Miejsce jest połączeniem klimatu starej Warszawy z przestrzenią loftową i restauracją. Centrum wydarzeń będzie gala K-1 rules / MMA. Dla 130 gości przygotowano stoliki z pełnym cateringiem i najlepszymi alkoholami. W sprzedaży, dla osób spoza klubu, znalazło się 40 biletów, z czego już większość wyprzedano.
STS

Twórcą projektu jest Business Sports Promotion, która jest pomostem łączącym świat biznesu ze światem sportu. W ubiegłym roku firma zaangażowała się w pozyskiwanie wsparcia finansowego. Nawiązywała współpracę z osobami i podmiotami, które zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu rozumieją potencjał marketingowy wynikający z partnerskiej współpracy.

Trudno jest nie doceniać nośnika marketingowego jakim jest sport. W Europie zachodniej, nie mówiąc już o USA, normą jest pokazywanie wartości niesionych przez firmę za pośrednictwem sportu. W Polsce też już wyraźnie widać zainteresowanie tym kierunkiem marketinguprzykładem jest gala z 31 maja oraz rozmowy z kolejnymi sponsorami/partnerami – mówi Prezes BSP Radosław Kamiński.

Od podszewki znamy realia świata sztuk walki i to że bez wsparcia trudno jest Zawodnikom realizować swoje marzenia o byciu prawdziwym Czempionem. Znalezienie miejsca, gdzie zawodnicy mogą walczyć i pokazać się szerszej publiczności to pierwszy krok, drugim – równoległym – jest szukanie sponsorów dla indywidualnych zawodników – tym także się zajmujemy – mówi Dyrektor ds. Sportowych BSP Piotr Bąkowski.

Na inauguracyjny wieczór Fight Club zaplanowano 8 pojedynków, 5 na zasadach K-1 i 3 na zasadach MMA. Czuwać nad nimi będzie zespól Piotra Michalaka, jednego z czołowych polskich arbitrów, sędziego UFC, KSW, FEN i wielu innych liczących się organizacji. Sędzią ringowym będzie Cezary Wojciechowski, uznany sędzia UFC, KSW, FEN, ACA. Środowisko Gości reprezentuje głównie środowisko biznesowe, aktorzy, ludzie świata rozrywki. Dzień gali poprzedzi oficjalne ważenie zawodników, trening medialny i konferencja prasowa, które odą się 30 maja o godzinie 18:00 w Małej Warszawie

Robert Rajewski Jr. VS Mateusz Janik (K-1 Rules – 71.800 kg) (Walka Wieczoru)
Jarosław Lech VS Piotr Walawski (MMA – 86,000 kg)
Patryk Małecki VS Kamil Kotkiewicz (K-1 Rules – 75,000 kg)
Bartek Wydra VS Sebastian Sobala (K-1 Rules – 81,400 kg)
Marcin Filipczak VS Artur Niebrzydowski (MMA – 93,000 kg)
Kirył Len VS Aleksander Wereśniak (K-1 Rules – 85,000 kg)
Konrad Handlarski VS Mateusz Jędrykiewicz (K-1 Rules + 94.200 kg)
Karol Wesling VS Michał Kostecki (MMA – 77,100 kg)

Strona internetowa Fight Club – fightclub.pl
Fight Club na Facebooku https://facebook.com/fightclubpoland/
Fight Club impreza 31.05 https://www.facebook.com/events/457089475058080/
Strona internetowa Business Sports Promotion bspromotion.pl
Business Sports Promotion na Facebooku https://www.facebook.com/businessportspromotion/

https://www.youtube.com/watch?v=HdIixzyln-o
Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments