Gala ACA 109 – Łukasz Kopera vs. Aurel Pirtea w rozpisce

Bartosz Sobczak
0
Published: 15 July 2020

Łukasz Kopera to kolejny polski zawodnik, którego zobaczymy podczas sierpniowej gali ACA 109. Jego przeciwnikiem będzie Aurel Pirtea. Kopera wejdzie do klatki ACA po raz drugi i kolejny raz z rzędu będzie walczył w swoim mieście. Gala w Łodzi, ze względów bezpieczeństwa, tym razem odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisja będzie dostępna w systemie PPV.

Łukasz Kopera (9-3) w klatce ACA zadebiutował w czerwcu zeszłego roku. Przed swoją publicznością poddał Łukasza Rajewskiego i dopisał dziewiąte zwycięstwo do swojego zawodowego rekordu. W kwietniu miał zawalczyć dla ACA na Torwarze, ale gala została odwołana z powodu pandemii.

Już 20. sierpnia Polak skrzyżuje rękawice z doświadczonym fighterem z Rumunii. Aurel Pirtea (20-11) walczy dla rosyjskiej organizacji już od trzech lat. Lubi kończyć walki przed czasem, a jego ulubioną techniką poddania rywala jest gilotyna. Warto wspomnieć, że Kopera poddał Rajewskiego podczas ACA 96 właśnie duszeniem gilotynowym.

Łukasz Kopera to jeden z najlepszych polskich zawodników wagi lekkiej, ale jego najbliższy pojedynek w klatce ACA na pewno nie będzie należał do lekkich. Czy walka w rodzinnym mieście kolejny raz przyniesie zawodnikowi szczęście?

Studyjna gala ACA z udziałem m.in. Daniela Omielańczuka, Piotra Strusa, Rafała Haratyka, Kamila Oniszczuka i Łukasza Kopery odbędzie się 20. sierpnia w Łodzi. Transmisję ACA 109 będzie można obejrzeć w usłudze pay-per-view za 25 zł.

KARTA WALK ACA 109

Piotr Strus (15-5) vs Rafał Haratyk (12-3)

Kamil Oniszczuk (7-0) vs Mindaugas Verzbickas (14-7)

Łukasz Kopera (9-3) vs Aurel Pirtea (20-11)

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments