strife w tvn turbo

Gale STRIFE w TVN Turbo! Artur Ostaszewski: “Wierzę, że to będzie super przygoda jak ta Polsatu z KSW”[VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 06 January 2023

Artur Ostaszewski, dyrektor sportowy organizacji Strife udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu, w którym zapowiedział galę, opowiedział o kilku zestawieniach, a także wyjawił, że transmisję ze Strife 3 przeprowadzi stacja telewizyjna TVN Turbo!

Artur Ostaszewski to założyciel oraz główny manager grupy Shocker MMA, która specjalizuje się w prowadzeniu karier zawodników MMA. Teraz Artur podjął się nowej roli dyrektora sportowego organizacji Strife.

Ostaszewski udzielił wywiadu Jarowi, a bez wątpienia najważniejszym fragmentem całej rozmowy jest fakt, że stacja TVN Turbo przeprowadzi transmisję z gali Strife 3.

“Życie i kwestie sponsorskie, lokalizacyjne wszystko nam się niestety posypało w związku z jedną galą w ubiegłym roku, miała być gala w listopadzie, niestety nie mogła dojść do skutku. No, ale co zrobiliśmy kroczek w tył po to, żeby teraz dać trzy mocne kroki do przodu, myślę że też dzięki temu, że było trochę więcej czasu udało się nam pozyskać takiego partnera jak TVN Turbo, czyli poważną telewizję, troszkę inną. Ja się bardzo cieszę bo Polsat Sport słynie ze sportów walki, podobnie jak TVP Sport, ale fajnie wejść do nowego kociołka i tam trochę zamieszać bo wierzymy też, że z takim partnerem będziemy się rozwijać dużo lepiej. Współpraca jest długofalowa, więc to nie jest tak, że na jeden strzał się widzimy i tyle. Wierzymy w to, że tak jak Polsat miał z KSW swoją fajną przygodę, wieloletnią przygodę i wzajemnie rośli razem wzajemnie się promując stworzyli super projekt, wierzę, że w naszym przypadku przy przychylności dyrektorska w TVNie czy Przemka Kwiatkowskiego czy Rafała Orlika, czy ekipa produkcyjna, którą też znam bo też moja przygoda w przeszłości z TVN miała znaczenie, bo zawsze koszula jest bliższa ciału. Te rozmowy szły dużo łatwiej, dzięki temu że się znamy, matko boska już ze 13 lat. Będą gale nadal w Puławach, ale myślę że w tym roku już wyjdziemy poza tę lokalizację natomiast nie chcę składać obietnic bo wiele czynników musi się złożyć, ale naprawdę chciałbym żeby ten raz wyjść poza Puławy, po prostu zrobić galę gdzie indziej.”

Artur Ostaszewski o Strife 3, zestawienia, transmisja w TVN Turbo.

Leave a review
0
0