Gamrot bliski powrotu do klatki. Zabrał głos w sprawie kolejnej walki

Kacper Tobiasz
1
Published: 18 July 2023

Mateusz Gamrot zabrał głos w sprawie swojego kolejnego pojedynku dla organizacji UFC. Wygląda na to, że niedługo poznamy szczegóły walki.

Ostatni raz mogliśmy oglądać “Gamera” w akcji w marcu tego roku, kiedy to wziął udział w gali UFC 285. Wskoczył na zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera i zmierzył się z Jalinem Turnerem. Polakowi mimo bardzo krótkich przygotowań udało się wygrać po decyzji sędziów.

Tym samym powrócił na zwycięską ścieżkę po porażce z Beneilem Dariushem i dał jasno do zrozumienia, że chce walczyć z kimś, kto wyprzeda go w rankingu kategorii lekkiej. Polaka zestawia się z Rafaelem Fizievem, a panowie wdali się nawet w wymianę zdań i umówili się na pojedynek.

Kilka dni temu jeden z kibiców zapytał fightera, kiedy ogłoszenie kolejnego starcia. Ten w odpowiedzi napisał – Myślę, że powinno już coś być niebawem.

Wszystko wskazuje na to, że sam zawodnik najprawdopodobniej zna już rywala i termin walki. Już wcześniej przy okazji innych zestawień podobne komentarz czy wpisy na social mediach publikował krótko przed oficjalnym potwierdzeniem pojedynków z jego udziałem.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtus
1 year ago

Ej weźcie jakiegoś pieniądza mi wyślijcie bo to z mojego Ig ta wiadomość została wysłana bo wsm dzięki mnie macie o czym pisać tak na lody czy coś