Gina Carano, była zawodniczka MMA wyrzucona z obsady serialu “The Mandalorian” po serii komentarzy na twitterze

Bartosz Sobczak
0
Published: 11 February 2021

Gina Carano, była zawodniczka MMA aktualnie pracująca w branży filmowej została wyrzucona z obsady serialu “The Mandalorian”, ponad to agencja managerska która współpracowała z Carano również zdecydowała się rozwiązać z nią umowę.

Carano została zwolniona po tym jak opublikowała serię wpisów na twitterze. W jednym z wpisów Gina napisała, że historia o II Wojnie Światowej została edytowana w taki sposób by wina za zagładę żydów spadła na nazistów. Zdaniem zawodniczki to mieszkańcy wielu miast, czasem nawet sąsiedzi byli gotowi na to by pobić przedstawicieli narodu żydowskiego na ulicy lub też wskazać ich palcem, gdy oficerowie wojsk niemieckich poszukiwali żydów.

Można zatem śmiało powiedzieć, że Carano najwyraźniej uważa, że Polacy, jak i kilka innych narodów stoi za tym, że tak wielu żydów poniosło śmierć w trakcie drugiej wojny światowej. Nie dziwi zatem fakt, że na byłą zawodniczkę MMA spadła fala krytyki, złości nie kryli zwłaszcza mieszkańcy słowiańskich krajów, w których w przeszłości mieszkało wielu przedstawicieli narodu żydowskiego, nie brakuje również komentarzy o tym, że jedna czy druga rodzina pomagała ukryć lub wywieźć żydów w bezpieczne miejsce, nie brakuje także wzmianek o przyjaźni między przedstawicielami jednego czy drugiego narodu.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments