Kijańczuk Gnidko kursy typy KSW 82

Gnidko vs Kijańczuk – typy i kursy na KSW 82

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 May 2023

Przedstawiamy typy i kursy bukmacherskie na jedyną walkę w kategorii półciężkiej w rozpisce gali KSW 82. Bohdan Gnidko i Rafał Kijańczuk zmierzą się w boju dwóch strikerów, którzy w klatce nie kalkulują i polują na szybką wygraną przez nokaut. Jak wyglądają kursy na pojedynek Gnidko vs. Kijańczuk?

Gala KSW 82 odbędzie się 13 maja w warszawskim studiu ATM. W okrągłej klatce federacji KSW zmierzą się Bohdan Gnidko i Rafał Kijańczuk. Pojedynek Ukraińca z Polakiem będzie jedynym zestawieniem w kategorii półciężkiej jakie znalazło się w rozpisce sobotniej gali.

Gnidko vs Kijańczuk – kursy bukmacherskie

O udziale Bohdana Gnidko i Rafała Kijańczuka w gali KSW 82 wiedzieliśmy w zasadzie od miesiąca. To właśnie wtedy federacja ogłosiła nazwiska pierwszych uczestników gali. KSW 82: Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk, Bohdan Gnidko vs. Rafał Kijańczuk!

Gnidko stoczy swój trzeci pojedynek dla KSW. W dwóch pierwszych zaimponował precyzją, a także siłą ciosu o której przekonali się zarówno Damian Piwowarczyk jak i Madalin Pirvulescu. 30-letni reprezentant WCA ma na swoim koncie o jedną walkę więcej w KSW jednak popularny “Kijana” ma już także na koncie jedną porażkę w federacji.

Kursy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Bohdan Gnidko. Kurs na wygraną Ukraińca wynosi 1.43. Stawiając na wygraną Polaka możemy liczyć na kurs 2.83.

Jako, że do klatki wejdzie dwóch specjalistów od wygranych przez szybkie nokauty warto rozważyć wybór opcji – walka zakończy się w przeciągu 60. sekund od rozpoczęcia 1. rundy. W takim wypadku kurs wynosi 3.50.

Kursy bukmacherskie:

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę KSW 82 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gdzie obstawiać Gnidko vs Kijańczuk? Typy i kursy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Walkę Gnidko vs Kijańczuk obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Sebastiana Przybysza, Gracjana Szadzińskiego, czy Andrzeja Grzebyka!

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 55 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

-> Oglądaj KSW 82 na żywo tutaj

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments