Gorilla rozbił Capo gromda 13

GROMDA 13: GORILLA nokautuje CAPO po niesamowitej walce!

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 May 2023

W superfightcie na gali GROMDA 13 zmierzyli się GORILLA i Piotr ‘CAPO’ Półchłopek. Pojedynek ten był jedną z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez prezesa Mariusza Grabowskiego. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie nie tylko z organizacji mocnych turniejów, lecz także z superfightów, w których GROMDZIARZE wchodzący do ringu nie muszą kalkulować i mogą “poświęcić” całe zdrowie, siłę i kondycję na jeden, jedyny pojedynek.

W kolejnym z superfightów na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Piotr ‘CAPO‘ Półchłopek i Paweł ‘GORILLA‘ Werszynin. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

GORILLA vs. CAPO – relacja z walki

Czas na kolejny super fight! Piotr Półchłopek kontra Paweł Werszynin, zaczynamy! Gorilla zaprezentował się niesamowicie! Cóż za efektowny występ Werszynina, który trafiał zarówno na korpus jak i na głowę oponenta. Naruszony Capo przyjął bardzo mocny lewy i porozbijany podjął decyzję, że nie będzie kontynuował walkę.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments