Stolara awansował do finału gromda 13

GROMDA 13: Stolara pokonał Siwollo i awansował do finału!

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 May 2023

W drugim półfinale turnieju na gali GROMDA 13 zmierzyli się Siwollo i Stolara, który zastąpił kontuzjowanego Basque. Pojedynek ten wyłoni drugiego finalistę turnieju GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA słynie z organizacji mocnych turniejów. Nie inaczej jest na trzynastej edycji GROMDY. To właśnie zmagania turniejowe rozpoczną galę w ‘krwawy piątek’ 26 maja.

W drugim półfinale turnieju na gali GROMDA 13 w ringu zmierzyli się Siwollo i Stolara. Jaki padł wynik w tym starciu?

Trwa gala GROMDA 13. Dołącz do grona fanów oglądających galę GROMDA 13: Don Diego vs. Balboa!

GROMDA 13 – Gdzie oglądać?

Galę GROMDA 13 z walką Don Diego vs Balboa obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, do wyboru są też rozszerzone pakiety z dodatkami! GROMDA.TV

Siwollo vs. Stolara – relacja z walki

W tej walce pierwotnie mieli się zmierzyć Siwollo i Basque jednak zawodnik z Hiszpanii złamał rękę w pierwszym starciu i z przyczyn zdrowotnych nie mógł kontynuować udziału w turnieju. Miejsce Basque zajął Stolara.

Sporo rozpoznania w pierwszej rundzie. Mimo, że Stolara nastawił się na walkę z kontry to właśnie on trafiał częściej. Siwollo więcej poruszał się na nogach i machał rękami w powietrzu jednak niewiele z tego wynikało.

Stolara trafił dwoma ciosami pierwszym w nos, drugim w szczękę rywala. Siwollo opadł na kolano i nie był w stanie kontynuować pojedynku. Koniec walki. Stolara w finale!

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments