wyniki ważenia hermansson strickland

Jack Hermansson wypada z walki wieczoru gali UFC!

Bartosz Sobczak
0
Published: 28 April 2023

Jack Hermansson nie wystąpi na gali UFC planowanej na 3 czerwca. “Joker” doznał urazu, który wykluczył go z udziału w main evencie wydarzenia. Zawodnik miał zmierzyć się z Brendanem Allenem.

Portal MMA Mania poinformował, że Jack Hermansson z powodu kontuzji musiał wycofać się z udziału w gali UFC, która odbędzie się 3 czerwca w UFC Apex w Las Vegas. Nie podano co dokładnie stało się zawodnikowi jednak zdaje się, że jest to poważniejszy uraz.

Na ten moment nie wiadomo czy Brendan Allen pozostanie w karcie walk tego wydarzenia czy też zostanie zdjęty z rozpiski. Znając życie zawodnik zapewne będzie chciał utrzymać miejsce w rozpisce gdyż walka w main evencie gali UFC zawsze jest szansą na pozyskanie nowych sponsorów, a także na udowodnienie własnej wartości i zaprezentowanie się szerszemu gronu telewidzów.

W co-main evencie tego wydarzenia była mistrzyni UFC Miesha Tate zmierzy się z Mayrą Bueną Silvą.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC: Song vs. Simon?

Galę UFC: Song vs. Simon w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 29 kwietnia o 22:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 30 kwietnia.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments