Paul vs Diaz boks

Jake Paul vs. Nate Diaz z większą ilością rund niż pierwotnie planowano!

Bartosz Sobczak
0
Published: 21 June 2023

Dziś oficjalnie ogłoszono, że bokserska walka Jake Paul vs. Nate Diaz będzie miała większą ilość rund niż pierwotnie planowano. Ile rund potrwa potyczka, która oryginalnie miała trwać maksymalnie osiem rund?

Nate Diaz i Jake Paul zmierzą się 5 sierpnia na gali w Dallas w stanie Teksas. Pierwotnie pojedynek młodszego z braci Diaz z “Problematycznym Dzieciakiem” miała trwać osiem rund.

Później obaj panowie zaczęli przepychankę w mediach społecznościowych gdzie Nate zabiegał o 10 rund i ostatecznie stanęło właśnie na 10 rundach. Co dzisiaj Paul oficjalnie potwierdził na swoim profilu na instagramie.

Jake tak skomentował tę decyzję:

“Wszyscy wiedzą, że im dłużej walka będzie trwała tym większe szanse na wygraną będą po stronie Nate’a. Wiedzą o tym fani, wiedzą o tym bukmacherzy, ja również o tym wiem, ale pierdoli mnie to zupełnie. Wiem, że właśnie dlatego on to zasugerował, ale wchodzę w to!”

W USA pojedynek Jake’a Paula z Natem Diazem jest uznawany za jedno z największych wydarzeń w sportach walki w całym 2023 roku. Zakłada się, że na ten pojedynek zostanie sprzedana ogromna ilość PPV.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments