Jan Błachowicz znokautował Luke’a Rockholda w 2 rundzie! – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 07 July 2019

W drugiej walce głównej karty gali UFC 239 zmierzyli się Jan Błachowicz i Luke Rockhold. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej (-93 kg/-205 funtów).

Amerykanin rozpoczął walkę sekwencją kopnięć, a następnie spróbował wejścia w nogi. Klincz pod siatką, Janek udanie broni się przed przeniesieniem walki do parteru. Bardzo mocne ciosy łokciami wyprowadzone przez Błachowicza dwukrotnie wstrząsnęły głową Rockholda. Kolejna próba wysokiego kopnięcia ze strony Luke’a. Po krótkiej wymianie ciosów pięściami ponownie atak high kickiem Rockholda, jednak przestrzelony. Boom! Janek w ostatniej sekundzie równo z syreną wyprowadza wysokie kopnięcie i Rockhold ląduje na macie. Walka będzie jednak kontynuowana.

Początek drugiej rundy dla Janka. Rockhold zauważył to i po upływie minuty przyparł Polaka do siatki próbując obalenia. Nic z tego Błachowicz broni się doskonale! Mocne kolano pod siatką w wykonaniu Janka. WOW! Błachowicz genialnym, potężnym lewy posłał Rockholda na deski. Po walce!

https://twitter.com/TalkMMA/status/1147702914598735873
Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments