Jon Jones: “W mojej rodzinie to ja zawsze byłem chudzielcem. Potrzebuję czasu by stać się ciężkim.”

Bartosz Sobczak
0
Published: 26 May 2021

Jon Jones w trakcie odpowiedzi na pytania fanów za pośrednictwem twittera wyjaśnił, że sympatycy “Bonesa” będą musieli dłużej poczekać na jego kolejny występ w octagonie UFC.

Jones odpowiedział na “zachętę” do powrotu do octagonu słowami:

“W mojej rodzinie to ja zawsze byłem chudzielcem. Stanie się pełnoprawnym zawodnikiem kategorii ciężkiej jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż się spodziewałem. Chcę to zrobić dobrze za pierwszym podejściem. Myślę, że jedynymi którzy mogliby skorzystać na moim szybkim przejściu do kategorii ciężkiej byliby inni zawodnicy, a nie ja sam. Trenuję ciężko i chcę być tym zawodnikiem, który dla każdego ciężkiego będzie stanowił poprzeczkę nie do przeskoczenia. Myślę, że za rok ten sport będzie w jeszcze lepszym miejscu niż znajduje się aktualnie i wtedy zawalczę.”

Pytanie czy naprawdę chodzi o chęć spędzenia roku na treningach i budowaniu masy mięśniowej czy po prostu Jones zrozumiał jasną deklarację przedstawicieli UFC o tym, że były mistrz kategorii półciężkiej nie ma co liczyć na pensję wysokości 30 milionów dolarów.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments