Julianna Pena o radzie Tysona

Julianna Pena o radzie jakiej udzielił jej Mike Tyson

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 April 2023

Julianna Pena to była mistrzyni organizacji UFC w kategorii koguciej, zawodniczka wkrótce stanie przed szansą odzyskania trofeum kiedy na gali UFC 289 w Vancouver zmierzy się po raz trzeci z Amandą Nunes. Zawodniczka była gościem w programie MMA Hour i ujawniła jakiej rady udzielił jej Mike Tyson.

Julianna Pena była gościem w programie MMA Hour gdzie opowiedziała o tym jakiej rady udzielił jej legendarny pięściarz Mike Tyson. “Venezuelan Vixen” zdradziła, że podczas jednej z rozmów zapytała boksera o kilka obowiązków medialnych i promocyjnych jakie miała do wykonania i opisała przebieg rozmowy z Tysonem:

“Rozmawiałam z Mikem i zapytałam: ‘Mike, oni chcą bym zrobiła to i to, zapłacą mi tyle za jedną rzecz, a tyle za kolejną. Ja nie chciałabym tego robić, wolałabym zostać w domu i po prostu skupić się na treningach.’ na co Mike szybko odpowiedział: ‘Tak wiesz, ja też byłem tak głupi… w tym wszystkim chodzi o zarabianie pieniędzy! Musisz jechać i zarobić!’.”

Pena przyznała, że ciągłe wyjazdy i nieobecność w domu i na sali w weekendy wpłynęły na jej formę i na proces przygotowawczy do walki jednak wiązało się to także z odpowiednim wynagrodzeniem. Przed trzecim starciem z Nunes Julianna zamierza jednak poświęcić swój czas wyłącznie na treningi, gdyż zwycięstwo i odzyskanie pasa jest dla niej priorytetem.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments