Kamil Oniszczuk trenował z Usmanem

Kamil Oniszczuk trenował z Kamaru Usmanem i Jasonem Jacksonem!

Bartosz Sobczak
0
Published: 28 April 2023

Kamil Oniszczuk powróci do klatki Bellatora w połowie czerwca na gali Bellator 297. Polak zmierzy się z niepokonanym Węgrem Norbertem Novenyiem. Zawodnik ANKOSu przebywa aktualnie w USA, gdzie trenuje na Florydzie. Jak się okazuje Oniszczuk miał okazję do sparowania z takimi zawodnikami jak Kamaru Usman, Jason Jackson czy Aung La N Sang.

Kamil Oniszczuk stoczy kolejny pojedynek w Bellatorze na gali Bellator 297, która odbędzie się 16 czerwca w Wintrust Arena w Chicago. Rywalem Polaka będzie Norbert Novenyi Jr. niepokonany w zawodowym MMA Węgier.

Po październikowej porażce z Costello Van Steenisem, Oniszczuk postanowił zmienić podejście do przygotowań i wejść na kolejny poziom. Reprezentant ANKOS MMA od tygodnia przebywa w USA, gdzie rozpoczął treningi w Kill Cliff CF.

Od momentu rozpoczęcia treningów na Florydzie Polak miał już okazję do tego by posparować między innymi z takimi zawodnikami jak Aung La N Sang, czyli były podwójny mistrz organizacji ONE Championship, a także Kamaru Usman, były mistrz UFC oraz jason jackson, który regularnie daje mocne walki w Bellatorze.

Zachęcamy do śledzenia profilu zawodnika na instagramie:

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments