Karolina Owczarz KSW

Karolina Owczarz przed KSW 61: “Lubię swoje dwa różne oblicza”

Bartosz Sobczak
0
Published: 31 May 2021

Podczas gali KSW 61 do okrągłej klatki powróci Karolina Owczarz, zawodniczka, która ma za sobą cztery walki w MMA i spore doświadczenie wyniesione z pięściarstwa.

Karolina, która zadebiutowała w klatce w roku 2018, nie kryje, że sporty walki pozwalają jej odsłonić drugą stronę swojej kobiecej natury.

– Lubię tę transformację. Lubię swoje dwie twarze, dwa oblicza – mówi Karolina. – Na co dzień jestem raczej delikatną, spokojną, płochliwą, asekuracyjną i ostrożną dziewczyną. Lubię założyć sukienkę i szpilki, umalować się. Lubię mieć jednak również to drugie, skrajne oblicze.

Sama walka natomiast daje możliwość przeżycia emocji, niedostępnych w inny sposób.

– To co daje walka i sam moment zwycięstwa, to jest coś nie do opisania. Wydaje mi się, że tego nie da się w żaden inny sposób przeżyć niż walcząc. Moment zwycięstwa jest najpiękniejszym uczuciem na całym świecie. Jest wart dania z siebie totalnie wszystkiego w klatce, zostawienia tam całego serca. Natomiast tuż po walce pojawiają się myśli, że chce się to przeżyć raz jeszcze.

Emocje związane z walką nie towarzyszą jednak zawodnikom tylko w trakcie i po konfrontacji. Wiążą się również z czasem oczekiwania na starcie oraz myślami o ewentualnych urazach, które może przynieść z sobą pojedynek. 

Dalsza część rozmowy pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/3565

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments