Kay Hansen szokujący dokument

Kay Hansen w szokującym dokumencie ujawnia, że była wykorzystywana przez ojca [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 19 April 2023

Organizacja Invicta FC opublikowała długi film dokumentalny dedykowany w pełni Kay Hansen. Niespełna 24-letnia zawodniczka, która ma już za sobą starty w UFC ujawniła w filmie szokujące fakty na temat tego, że była napastowana i gwałcona przez własnego ojca.

Młoda fighterka walczy zawodowo od sześciu lat i ma na koncie trzynaście walk w MMA. Kay Hansen została zwolniona z UFC jednak wedle wszelkich informacji nie chodziło tu o wyniki sportowe, a o kontrowersje związane z posiadaniem profilu na platformie OnlyFans.

Hansen wróciła zatem do Invicty, czyli organizacji w której toczyła wcześniej walki. Od momentu podpisania umowy minął rok i młoda Amerykanka nie stoczyła jeszcze żadnego starcia.

Teraz na kanale Invicta FC na youtubie pojawił się szokujący dokument, w którym zawodniczka przyznała, że była wykorzystywana, napastowana i gwałcona przez własnego ojca. Hansen zamieściła także wpis na instagramie, w którym wypowiedziała się na temat decyzji o realizacji tego materiału video.

“Ten dokument to był dla mnie wielki krok, nie jako dla zawodniczki, lecz po prostu jako dla człowieka. Mój sukces i osiągnięcia w sporcie były wystawione na widok publiczny, jednak poza tym wszystkim w moim życiu rozgrywała się także inna historia, o której chciałam opowiedzieć. Kiedy byłam nastolatką byłam wielokrotnie napastowana i gwałcona przez własnego ojca. Walki MMA były dla mnie jedynym momentem, w którym sama kontrolowałam swoje życie i były ucieczką od trudnej rzeczywistości. Milczałam na ten temat ponieważ żyłam w strachu i obawiałam się konsekwencji, teraz postanowiłam jednak się otworzyć, nie robię tego jednak dla siebie, nie robię tego by ludzie poznali mnie przez tę historię, a robię to po to by dać odwagę innym kobietom, które aktualnie znajdują się w takiej sytuacji. Zasługujecie na spokój i sprawiedliwość, uwierzcie mi na końcu tunelu zawsze jest światełko…”

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments