KSW 49: Askham znokautował Materlę i zdobył pas – video

Bartosz Sobczak
0
Published: 18 May 2019

W co-main evencie gali KSW 49 w finale turnieju kategorii średniej zmierzyli się Michał Materla i Scott Askham.

Mocne otwarcie Askhama, trzy middle kicki, z których jeden wszedł czysto na korpus Materli. Po chwili zaatakował Michał mocnym obszernym prawym, a następnie rzucił Anglikiem przenosząc walkę na matę. Dobra kontrola Materli z góry jednak Askham uciekł z zagrożonej pozycji i pracuje gumową gardą w dodatku zadając bardzo mocne ciosy z dołu. Michał parł do przodu i w końcu udało mu się zerwać gardę Scotta. Pół-garda z której dominuje Polak. Mocny doping publiczności. Zaskakująco Askham bez problemów wrócił do pełnej gardy, ależ Anglik jest niebezpieczny! Co rusz szuka prób do poddania Polaka wyczarowując je z najtrudniejszych pozycji. Runda 10:9 na korzyść Materli jednak to twarz Polaka jest zdecydowanie mocniej porozbijana.

https://twitter.com/KSW_MMA/status/1129853279213674498

Bardzo dobry początek Askhama. Aktywny w stójce Anglik trafiał zarówno bokserskie ciosy jak i kopnięcia. Michał spróbował przenieść walkę do parteru jednak Askham przysiadł pod siatką i po chwili wstał nic nie robiąc sobie z siły byłego mistrza KSW. Mocny liver kick, a po nim ponowienie akcji frontem. Askham brutalnie obija korpus Polaka odbierając mu możliwość oddechu. Metodyczna praca Anglika z Doncaster przynosi efekty. Michał zgubił ochraniacz na szczęki, chwila przestoju. Mark Goddar nakazuje wznowienie pojedynku. Reprezentant Berserkers Team próbuje odgryzać się pięściami i trafia Askhama! Solidne ground and pound mija jednak głowę Anglika, który ratuje się w ostatnich sekundach rundy. Prawy bok Materli bije czerwienią po potężnych kopnięciach Anglika. Obaj zawodnicy mają naruszone, rozcięte twarze. Bardzo dobra walka stojąca na wysokim sportowym poziomie. Runda 10:9 dla Askhama.

Materla przechwycił nogę Anglika jednak ten nie dał się sprowadzić do parteru. Ależ wymiana! Headkick! Materla chwieje się na nogach! Latające kolano! Noooookaut! Scott Askham! Ależ występ Anglika!

https://twitter.com/MikeLovesTacosX/status/1129856068954284032
Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments