KSW 56: Justyna Haba pokonała Karolinę Owczarz na punkty

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 November 2020

W jedynej walce pań w rozpisce gali KSW 56 zmierzyły się Karolina Owczarz i Justyna Haba.

Świetna pierwsza runda w wykonaniu Justyny Haby, która nadawała tempo pojedynku i kilkukrotnie trafiła Karolinę Owczarz obszernym prawym w stójce. Owczarz odpowiadała w zasadzie jedynie stopującym lewym prostym jednak były to sporadyczne akcje. Runda dla Haby.

Mocne otwarcie drugiej odsłony ze strony zawodniczki Legion Team. Ofensywa w stójce i szybkie przeniesienie walki do parteru. Haba w opałach po tym jak Owczarz podjęła próbę dźwigni na łokieć. Rozerwanie i ładny atak ze strony Haby jednak reprezentantka Shark Top Team kontruje i efektownie przenosi walkę na matę. Spinning backfist w wykonaniu Justyny, dochodzi do głowy Karoliny. Zostało 30 sekund do końca drugiej rundy. Ta odsłona była bardzo bliska remisu.

Karolina Owczarz dość szybko przenosi walkę do parteru jednak Justyna Haba stara się wypracować “nieaktywność” rywalki i wrócić pojedynek do stójki. Nic z tego, więc Haba spróbowała zapiąć trójkąt. Mało aktywna Owczarz z góry, sędzia przywraca zawodniczki do pozycji stójkowej. Owczarz znów próbowała sprowadzenia jednak Haba jest silniejsza, atakuje ground and pound zza pleców i po chwili fighterki wracają do stójki. Karolina wydaje się być piekielnie zmęczona. Kolejna próba obalenia już udana Owczarz z góry! Wygląda na to, że finałową odsłonę sędziowie zapiszą na konto Karoliny Owczarz.

Jednogłośna decyzja na konto Justyny Haby!

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments