KSW 80 Tom Breese video

KSW 80: Breese vs. Leśko – trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 14 March 2023

Federacja KSW opublikowała trailer walki Tom Breese vs. Bartosz Leśko. Do pojedynku w kategorii średniej dojdzie w piątek 17 marca na gali KSW 80 w Lubinie.

Anglik Tom Breese i Polak Bartosz Leśko powalczą o awans w kategorii średniej rankingu federacji KSW. Breese notowany jest w tej chwili na czwartym miejscu rankingu dywizji do 84 kilogramów natomiast Leśko walczył wcześniej w kategorii do 93 kilogramów i to właśnie w rankingu tej kategorii jest sklasyfikowany na ósmej pozycji.

Pojedynek Breese vs. Leśko będzie co-main eventem gali KSW 80 w Lubinie. Walką wieczoru będzie walka Roberta Ruchały z Lom-Ali Eskievem. Wydarzenie odbędzie się w piątek 17 marca w RCS Arenie. Kompletną kartę walk gali znajdziecie tutaj. KSW 80: Eskiev vs. Ruchała – znamy nazwiska uczestników 10 walk!

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 80: Breese vs. Leśko – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=ZQCZFa4g9Mo
Leave a review
0
0