Breese udusił Leśko KSW 80

KSW 80: Tom Breese udusił Bartosza Leśko w 1. rundzie [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 17 March 2023

W co-main evencie gali KSW 80 w Lubinie zmierzyli się Bartosz Leśko i Tom Breese. Faworytem był Anglik jednak mocno bijący Polak nie stał wcale na straconej pozycji. Jaki padł wynik w walce Breese vs. Leśko?

Gala KSW 80 powoli dobiega końca. W co-main evencie wydarzenia zmierzyli się Tom Breese i Bartosz Leśko. Ten pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii średniej. Jaki padł wynik w tym starciu?

Czy górą był Anglik, a może lepszy okazał się Polak? Relację z walki przeczytacie poniżej.

KSW 80 – gdzie oglądać?

Gala KSW 80, na której w walce wieczoru Robert Ruchała zmierzy się z Lom-Ali Eskievem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Start transmisji zaplanowano na godzinę 19:00. W skład transmisji wejdzie aż 10 walk w formule MMA.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki:

Dobry start Anglika, który trafił, skrócił dystans i przeszedł do klinczu. Polak odwraca jednak sytuację pod siatką. Leśko ładnie sprowadza walkę do parteru i jest z góry. Tom Breese bardzo sprytnie szybciutko skręca się wykonuje sweepa i przechodzi pozycję Polaka. Wow! Niebywałe Anglik jest już w dosiadzie. Zajście za plecy i mamy duszenie. Tom Breese udusił Bartosza Leśko w 1. rundzie!

Leave a review
0
0