KSW 82 Hooi vs Grzebyk

KSW 82: Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk, Bohdan Gnidko vs. Rafał Kijańczuk!

Bartosz Sobczak
0
Published: 12 April 2023

Federacja KSW ogłosiła dwie walki, które uświetnią mniejszy event KSW 82, który odbędzie się w ATM Studio. W walce wieczoru Brian Hooi podejmie Andrzeja Grzebyka natomiast w co-main evencie Bohdan Gnidko zmierzy się z Rafałem Kijańczukiem.

Brian Hooi w swoim ostatnim występie na gali KSW 79 znokautował Jivko Stoimenova. Zawodnik z Holandii zapowiadał wtedy, że chciałby wrócić do okrągłej klatki KSW jak najszybciej tak by zanotować kolejną wygraną i zapewnić sobie przepustkę do udziału w gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Wydaje się jednak, że może być o to ciężko, gdyż Hooi zamiast na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi na gali KSW 82, która odbędzie się 13 maja w studiu telewizyjnym ATM. Nawet po wygranej walce z Andrzejem Grzebykiem mogłoby być ciężko Brianowi na to by nie tylko przygotować się odpowiednio do KSW Colosseum 2 co po prostu ponownie zbić wagę w tak krótkim odstępie czasu.

Andrzej Grzebyk powrócił na zwycięskie tory w grudniu nokautując Brazylijczyka Otona Jasse ciosem na wątrobę. Zawodnik, który przeszedł do KSW mając status podwójnego mistrza FEN wciąż ma wiele do udowodnienia nie tylko sobie, ale i kibicom, którzy oczekują, że zawodnik z Rzeszowa pokona Briana Hooia i włączy się do rywalizacji o najwyższe cele w kategorii do 77 kilogramów.

W drugiej z ogłoszonych walk niepokonany Ukrainiec Bohdan Gnidko spróbuje zapisać na swoim koncie kolejną wygraną w klatce federacji KSW. Zaledwie 22-letni zawodnik w swoim trzecim pojedynku w KSW stanie do boju z doświadczonym Rafałem Kijańczukiem.

Obaj zawodnicy walczą niezwykle efektownie i często kończą rywali w pierwszych minutach walk. Jesteśmy przekonani, że Maciej Kawulski, Martin Lewandowski i Wojsław Rysiewski brali to pod uwagę zestawiając Gnidko i Kijańczuka ze sobą. W tej boju po prostu ktoś musi paść na deski!

KSW 82: Hooi vs. Grzebyk, Gnidko vs. Kijańczuk – plakat

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments