KSW Leśko vs. Nikolić

KSW 84: Leśko vs. Nikolić – oficjalny trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 08 July 2023

Bartosz Leśko i Nemanja Nikolić zmierzą się na gali KSW 84 w Gdyni. Leśko reprezentuje klub Mighty Bulls Gdynia i na pewno zrobi wszystko by zanotować wygraną przed własną publicznością. Serb dla którego będzie to debiut w okrągłej klatce federacji KSW postara się o sprawienie niespodzianki.

Bartosz Leśko i Nemanja Nikolić zmierzą się w klatce na gali KSW 84 w Gdyni. Starcie Polaka z Serbem zakontraktowano na trzy rundy po 5 minut i odbędzie się ono w limicie kategorii średniej.

Faworytem będzie Leśko, który wystąpi przed własną publicznością. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia chcąc pozostać w grze o czołowe miejsca w rankingu musi ten pojedynek wygrać.

Nikolić, debiutujący w najlepszej organizacji MMA w Europie postara się o sprawienie niespodzianki, a zarazem zepsucie święta wszystkim lokalnym fanom zawodników z Gdyni.

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

KSW 84: Leśko vs. Nikolić – oficjalny trailer

Oficjalny trailer walki Bartosz Leśko vs. Nemanja Nikolić. Do pojedynku zawodników dojdzie już 15 lipca na gali KSW w Gdyni. Starcie zakontraktowano w limicie kategorii średniej.

https://www.youtube.com/watch?v=rVUjueb1M9o
Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments