KSW 84 De Fries vs Bajor video zapowiedź

KSW 84: Phil de Fries vs. Szymon Bajor – oficjalna zapowiedź walki [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 29 June 2023

Federacja KSW opublikowała oficjalną video zapowiedź walki Phil de Fries vs. Szymon Bajor. Anglik stanie do kolejnej obrony mistrzowskiego pasa, a rywalem De Friesa będzie Rzeszowianin, który po wieloletniej przerwie powróci do startów w KSW. Zawodnicy zmierzą się 15 lipca na KSW 84 w Gdyni.

Phil de Fries może się pochwalić serią jedenastu kolejnych zwycięstw. Anglik ostatnią porażkę zanotował w maju 2017 roku w pojedynku z napompowanym anabolikami Ivanem Shtyrkovem. Od tamtej pory De Fries zanotował po jednej wygranej w M-1 i Bellatorze, a następnie trafił do KSW gdzie szybko sięgnął po mistrzowski pas.

Szymon Bajor powróci do okrągłej klatki KSW po ponad 7 letniej przerwie. Zawodnik, który świętował niedawno 35 urodziny ma na koncie serię czterech wygranych. Bajor walczył na galach takich organizacji jak Rizin, S-70, GFC, FEN oraz PFL. Teraz Szymon wraca do najlepszej europejskiej organizacji MMA i stanie przed szansą wywalczenia największego sukcesu w dotychczasowej karierze.

Nim przejdziemy do oficjalnej zapowiedzi walki przypominamy gdzie można obstawić galę KSW 84 oraz przedstawiamy kursy bukmacherskie na walkę De Fries vs. Bajor.

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

KSW 84: De Fries vs. Bajor – kursy bukmacherskie

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

KSW 84: De Fries vs. Bajor – zapowiedź walki

https://www.youtube.com/watch?v=c5fxyPg9WuA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 84?

Loading ... Loading ...

KSW 84 – aktualne kursy bukmacherskie

Prezentujemy aktualne kursy bukmacherskie na galę KSW 84, która odbędzie się 15 lipca w Gdyni.

Leave a review
0
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments