Ważenie przed KSW 84 transmisja online

KSW 84 – ważenie. Kiedy, gdzie i o której transmisja?

Bartosz Sobczak
0
Published: 13 July 2023

Już jutro w Gdyni odbędzie się oficjalne ważenie przed galą KSW 84. Kiedy i gdzie zaplanowano ceremonię? O której godzinie rozpocznie się transmisja online? Wszystkie informacje na temat ważenia przed galą KSW w Gdyni znajdziecie poniżej.

Czas na ważenie przed galą KSW 84. Kiedy i gdzie odbędzie się oficjalna ceremonia? O której godzinie rozpocznie się transmisja online z ważenia przed walką Phil de Fries vs. Szymon Bajor? Nim przejdziemy do szczegółów związanych z ważeniem przypominamy gdzie można obstawiać galę KSW 84.

KSW 84 – gdzie obstawić?

Kartę walk najbliższej gali obstawić możecie u bukmachera eFortuna.pl. Grając za dowolną stawkę otrzymacie dostęp do Fortuna TV, gdzie prowadzone są transmisje na żywo z licznych wydarzeń sportowych.

Nowi użytkownicy mogą liczyć na fenomenalną ofertę powitalną do wykorzystania na KSW 84! Za samą rejestrację na konto wpłynie darmowe 20 zł, a kolejnych 10 zł będzie dodane do pierwszego depozytu. Co więcej, trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! W przypadku przegranych, Fortuna zwraca stawkę na konto gracza!

-> Odbieram bonusy i gram z Fortuną!

KSW 84 – ważenie. Kiedy, gdzie i o której transmisja?

Federacja KSW zaprasza wszystkich fanów na oficjalną ceremonię ważenia oraz do strefy fana przed galą KSW 84 w Gdyni. Ważenie odbędzie się w piątek, 14 lipca o 18:00 w Muszli Koncertowej na placu Grunwaldzkim. Wstęp dla fanów będzie wolny.

Przed i po ważeniu fani będą mieli okazję spotkać się z bohaterami sobotniej gali. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face kibice będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW. Przed ważeniem, o godzinie 16:50, odbędzie się również Q&A z gościem specjalnym.

Data: 14 lipca, piątek
Lokalizacja: Muszla Koncertowa na placu Grunwaldzkim, Gdynia
Start transmisji z sesji Q&A: 16:50
Start transmisji z ważenia: 18:00
Transmisja online: Oficjalny kanał KSW na youtube
Wstęp: Darmowy

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników gali, w tym mistrza KSW w wadze ciężkiej, Phila De Friesa, oraz pretendenta do tytułu, Szymona Bajora. Ponadto obecni będą między innymi Damian Janikowski, Cezariusz Kęsik, Darko Stošić i Štefan Vojčák, a także lokalni bohaterowie z Trójmiasta: Sebastian Przybysz, Bartosz Leśko i Krystian Kaszubowski.

Leave a review
1
0
Subscribe
Notify of
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments