KSW Colosseum 2

KSW Colosseum II – 3 czerwca na Stadionie Narodowym [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Published: 24 February 2023

Federacja KSW ogłosiła powrót na Stadion Narodowy. Gala KSW Colosseum II odbędzie się 3 czerwca na największej polskiej arenie posiadającej pełne zadaszenie! KSW liczy na pobicie poprzedniego rekordu, więc należy się spodziewać, że zostanie udostępniona większa liczba miejsc. Pojawiła się pierwsza video zapowiedź wydarzenia.

Pierwsza gala KSW Colosseum odbyła się 27 maja 2017 roku. Na trybunach i płycie Stadionu Narodowego zasiadło wtedy niemal 58 tysięcy kibiców. Teraz federacja KSW ogłasza powrót tego wielkiego święta fanów MMA i zapowiada, że będzie to największy event MMA w nowożytnej historii tej dyscypliny sportu.

W ostatnim czasie wydawało się, że organizacja gali na Stadionie Narodowym będzie niemożliwa, przez wzgląd na usterkę w dachu i brak wydania odpowiednich dokumentów przez niemieckie biuro. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Problemy z organizacją gali KSW: Szpilka vs. Pudzianowski na Stadionie Narodowym.

Wygląda jednak na to, że wszelkie problemy udało się rozwiązać i na stadion w Warszawie powrócą nie tylko piłkarze Reprezentacji Polski, lecz również zawodnicy federacji KSW.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Na pierwszej gali Colosseum w klatce KSW zameldowali się Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Marcin Różalski, Borys Mańkowski, Łukasz Jurkowski, Mateusz Gamrot, Damian Janikowski i wielu innych doskonałych fighterów.

Na ten moment nie jest znana rozpiska gali KSW Colosseum II jednak należy się spodziewać, że w karcie walk znajdzie się pojedynek Mariusz Pudzianowski vs. Artur Szpilka. Artur Szpilka vs. Mariusz Pudzianowski! Szpila i Pudzian zaakceptowali pojedynek na gali KSW przed wakacjami!

KSW Colosseum 2 – kolejna gala na Stadionie Narodowym

https://www.youtube.com/watch?v=sco6boelfq8

Chęć udziału w gali wyraził również Arkadiusz Wrzosek, a na zgłoszenia innych zawodników zapewne nie będzie trzeba długo czekać. Należy się także spodziewać wielu walk rangi mistrzowskiej i szczerze mówiąc już nie możemy się doczekać tego wielkiego wydarzenia!

Leave a review
0
0