Źródło: screenshot YouTube

Mamed Khalidov o mało śmiesznym żarcie Pudzianowskiego! “Przygotowujesz się ileś miesięcy i okazuje się, że…”

Jakub Hryniewicz
0
Published: 16 December 2022

Jeszcze przed kilkoma dniami wszystkim fanom stanęło serce – Mariusz Pudzianowski wstawił nagranie kontuzjowanej nogi. Wszystko okazało się żartem byłego strongmana, ale do śmiechu nie było jego rywalowi na XTB KSW 77.

Tym będzie oczywiście powracający po rocznej przerwie Mamed Khalidov. Zawodnik olsztyńskiego Arrachionu w ostatnim występie został brutalnie znokautowany w 2. rundzie przez Roberto Soldicia, tracąc przy tym pas mistrzowski kategorii średniej. Legendarny fighter pochodzenia czeczeńskiego z bliska oglądał ostatni pojedynek Mariusza Pudzianowskiego i przyjął propozycję walki z nim na XTB KSW 77.

Wszystkie gale organizacji obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do licznych wydarzeń sportowych NA ŻYWO, a w tym między innymi wszystkie mecze Premier League, czy Bundesligi! W ofercie znajduje się też wiele filmów, seriali i programów rozrywkowych.


-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo! <-


Mamed Khalidov skomentował żart Pudziana

W ubiegłym tygodniu na Facebooku Mariusza Pudzianowskiego pojawiło się nagranie kontuzjowanej nogi. Wszystkim fanom stanęło serce, gdyż to by oznaczało oczywiście odwołanie hitowego starcia. Głos zabrał Martin Lewandowski i wyjaśnił, że był to jedynie niewinny żart byłego strongmana. Ten sam przyznał, że filmik nagrał po sparingach, które miały miejsce już jakiś czas temu.

Podczas rozmowy z przedstawicielami mediów branżowych Khalidov został zapytany o tę sprawę. Mamed przyznał, że w pierwszym odruchu sam pomyślał to samo, co fani. Natychmiast jednak skontaktował się z włodarzami federacji:

– Ja nie wiem, o co chodziło Mariuszowi. Martwiłem się, że do walki nie dojdzie i wrzuciłem moją kontuzję, którą też miałem, niedawno. Bardzo poważna, zagoiło się w stu procentach i jestem gotowy. Miałem obawy, że do walki może nie dojść.

– Jak przygotowujesz się ileś miesięcy, przychodzi moment walki i okazuje się, że nie zawalczysz. To jest najgorsza rzecz. To nie mogło być tak, że będę czekał. Zadzwoniłem do Woja [Wojsława Rysiewskiego], zadzwoniłem do Kawulskiego i się okazało, że to był taki żarcik.

Kursy na XTB KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Leave a review
0
0